Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar tıklama yerınde....

deftonez

Öne çıkan mesajlar

Evet dediğin gibi şuan tüm serverlar offline olarak gözüküyor ama sanırım patch ile alakalı değil... Çünkü bende 1299 yüklü ve serverların hepsi online gösterirken girmeyi deniyordum ve yine aynı noktada kalıyordu... Demekki bu server statü raporunada pek inanmamak gerekiyo :([signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

selam aleyküm aranıza yeni geldim arkadaşlar.
ya bu KE yetkilsi konuşabileceğimiz kimse yokmu konuşsak ya kapatsınlar oyunu yada ne olacak sonumuz bize anlatsınlar
devamlı böyle 10 saat online geri kalan 10 saat bekliyoruz geri kalan 4 saat ise K.F.R etmekle geçiyo lütfen bi yardım oyunun sonu ne olacak böyle ???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasat82, 13 Eylül 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
BUZİ nasıl olacak bu KE sonu ve yaterince açıkladım sanırım sorunu anlatırmısın..?

Hasatcım buzi ke yetkilisi falan deil :)
Sonu şöyle olacak zamanla düzeltecekler
Resmi foruma sanıyorum ki bu premium üyelikleri ile ilgili oldukça yazı yazılmış yada gm lere yazı yazılmış şikayet mahaiyetinde bu yüzden ana sayfalarında da bu olayı çözecez falan diolar premiumlar uzatılabilir.
Server sorunlarıda bug larda zamanla düzelecek inşallah hatta kesin düzelir ama biras sabır kolay deil yeniden bi oyun yaratmak.
Ama ben sana gerçek bi sorun söyliyim Ke düzelir bug larıda stafflarıda herşeyleride düzeltirler ama serverlar bu kadar adamı kaldırmaz girin oyuna tüm serverlar adam gibi çalıştında hepsi kırmızıya dayanmış yani full dolu bunun çözümüde yeni serverlar açmak (yeni serverdan kasıt x3(xigenon3) x4 a4 b4 gibi...)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...