Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 Kasım Elveda KE

Stavanger

Öne çıkan mesajlar

New York icin okadar heveslenme ben geleli 3 gün oldu.Filimlerde oldugu gibi degil.ailem new yorkta yaşıyor.Bende babamla burada kalıyorum 2 aydır ordaydım.cok kotu bir yer.o filimlerde gordugun 2 katli bahceli evlerde 4 5 ailenin oturdugunu tek oda + tuvalet li bir odanın aylık 1000 dolar kirası oldugunu ve oradaki bir cok türk ve yabancının seni kazıklayacagını unutma benim basıma cok geldi hevesini kırmıyayım ama.gidince gorursun.[signature][hline]
Old
KO , UO , MU Online Player
l oQo l rApbOy l

Sosyal ağlarda paylaş

çarşıya çıkınca oynarsın ^_^[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

stavanger beni tanıyosun kim olduğumu biliyosun burda olay çıkartmak istemem sana kötü şeyler söylemek istiyorum ama sende insansın(galiba) sonuçta inş herşey umduğun gibi olur ne diyim...[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero (Sold)
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage (Sold)
Beramus~:Sacrifice:~Kasar Hood (Active)
Sosyal ağlarda paylaş

rapboyz benim yurt dısı işi biraz deişik statu farkından sanırım sorun yasamıyacağım yine dusuncen için saol. JustGiveMeUrNp
bizde bize soz vardır nabza gore şerbet burda sozlerle show yapcaksan umarumda deil yalnız iken dusunduğunude ne durumda olduğunu anlarsın. burası chat meydanı deil ... dier arkadslar yazdıklarınız için cok saolun burdaki gırgırı cok ozliycem :([signature][hline]Nick : _JustiCe_FoR_All_
LvL : 61
Job : Berkserker Hero
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

abicim duygusal yaptın sende aaaaa. çarşıya çıkınca oynarsın. bi hafta sinema bi hafta internet kafe. nasıl ama? :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...