Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lightnin Adam Kilitleme

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Benim uzun zamandan beridir kullanmadığım bir mage'im vardı. 43 lvl Glacier. Bu mage'i sadece değişiklik olsun diye lightning yaptım. Merak ettiğim Lightning class'ınındaki hangi büyü adam kilitliyor? Belli bir büyüsü mü var yoksa o class'taki bütün büyüler mi adam kilitliyor? Ayrıca bu kilitleme olayı sadece player'lara mı oluyor yoksa canavarlarada oluyor mu?
(Arama yaptım ama yaa doğru kelimeyi seçemedim arama yapmak için yada gerçekten başka bir topic açılmamış bu konuyla ilgili)[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

42 level büyüsü staffla vurulan :)
çok mana götürür ama adamı etkisiz hale getirsin :)
cz de teke tek herkesi alabilirsin karşındaki bir mage değilse senin gibi :)
herkesi demeyimde ortalama warrior ve assasianları felan[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

en ii aralıktan karşındaki canawara skilleri saydırmaya başlıyorsun 3..4.. den sonra geri dönüyor ve biraz gidiyor. bu da sana daha fazla zaman ve daha fazla damage verme şansını veriyor.sonra geri sana yöneliyor sen zaten wurabileceğin kadar wurmuşsundur.playerlerde ise hemispire biraz ve 42 lvl skili ise baya etkisiz yapıyor wurduğun playeri.karşındaki mageye wurduğunda ve stun yediğinde sana bişi yapamıyor.sasin ve warriorlarda dahil.lvl 60 lr/ice pet mage cz de ,, paperlerden çok daha rahat.dibine gelip sana dalan bi asasinden kurtulma şansın çok yüksektir.durum wahimse sende stafıı koyacan ve biraz çekilip ilk 51 ice büyüsünü sonra. lr.51...54 vs.ama tabiiki her zaman tutmayabilir karşınmdaki asasinin becerisine ve lvline bağlı.şu anda yeniden mage açsaydım.female lr/ice pet mage yapardım; cz de gezerken dibinde beliriveren bi sasinden ödüm kopmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

yuh :D o kadar skill i ard arda koyarsa boss da onu 2k 3k arası bi öper :P bu arada adam kitleme yani stun olayı moblara işlememesi cok sacma bişi
said:
Beverly, 12 Eylül 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
eğer bunu moblarda yapabilseydin kimse boss kesmek için tank kullanmazdı heralde, al bi light mage dönsün dursun staffla :P
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...