Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okuldan kaçtım

rallici

Öne çıkan mesajlar

bencede bırak öğrenci isen
bende üniversite öğrenciyisim 1 senemi verdim oyuna 3-4 dersten kaldım sırf bu salak oyun yüzünden ama bırakamıyoru hala bu senede kalıcam :D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne kadar acı bi durumdur bu !!
Cafe sahibi arkadaslar biraz daha hassas olsa bu konuda !
Bu ogrencileri (en azından okul saatleri icinde) oyun oynattırmama gibi bir uygulama olabilirmi? (ne biliyim 5 tane okuldan kacan ogrencinin parası ile zengin olunmaz herhalde)
Tamamen kişisel istekle yapılacak bisey(elinizi vicdanınıza koyun) yarın sizinde cocuklarınız okula gidecek arkadaslar ..[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 12 Eylül 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Ya ne kadar acı bi durumdur bu !!
Cafe sahibi arkadaslar biraz daha hassas olsa bu konuda !
Bu ogrencileri (en azından okul saatleri icinde) oyun oynattırmama gibi bir uygulama olabilirmi? (ne biliyim 5 tane okuldan kacan ogrencinin parası ile zengin olunmaz herhalde)
Tamamen kişisel istekle yapılacak bisey(elinizi vicdanınıza koyun) yarın sizinde cocuklarınız okula gidecek arkadaslar ..

Bütün kafelerin öğrenci almamasını engelleyemessin sonuçta. Mutlaka oynayacak bir yer bulacaklardır. Ayrıca ben lisede yada ortaokuldayken Knight Online yoktu. Yine de kaçıyoduk okuldan :)[signature][hline]DIEZ
Level 60 Mage ---> yabanza_TR
Level 60 Rogue --> yaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yabanza_TR, 12 Eylül 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
Bütün kafelerin öğrenci almamasını engelleyemessin sonuçta. Mutlaka oynayacak bir yer bulacaklardır. Ayrıca ben lisede yada ortaokuldayken Knight Online yoktu. Yine de kaçıyoduk okuldan :)

ya elbette engelleyemzsin ayrıca ben onlarada kızmıyorum ama ;yası buyuk olan bizler buna ornek olmak vede elimizden geldigi kadar engel olmak ile yukumluyuz !
benim kafem yok ancak buradan elimden gelen boyle bir cagrı yapmak gorevim ,diger arkadaslarda ellerinden geldigi kadarını yaparlarsa iyi olur .(artık ogrencielri bu saatlerde kafeyim almazlar veya baska seymi yaparlar bilmiyorum)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

ya off çok sinirliyim deli olmak üzeriyim amk im okulun (yazcakalrım için özür) adamlar ne bok yemeye çalışıyo neden okuayayyım 72 kişilik sınıfta amk kazanamıysak işkencemi 72 kişi insfansız herif bide eğitimle ilgilenliom diolar sen git çocunu amerikada okut biz burada bokuna sürenelim ne iş ya bide başarı beklerler adam orada 8 kişi lisesini okur burada nefes alamıyorum labovaturaı sınıf yapmış hayvan herifler camları yoq
bide gelen hocanlar yüzsüz herifler bayanlar peah gelip aklınız varsa annenizle babanızla konusun başka okullara
bakın burada biz size birşey veremeyiz nedir bu ya kadın kendi çocunu okutmuyor
ne kadar seviyesiz bir toplım yetiştirilior[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...