Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic Online Buddy List

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Magic Online'da oynayan arkadaşların hepsinin gerek trade, gerek oyun oynamak açısından buddy listte olması bir avantajdır diye düşünüyorum.

Oynayan arkadaşlar buraya Magic Online'da ki isimlerini yazarsa birbirimizi bulmamız daha kolay olur sanırım.

Magic Online: /addbuddy Eldrist

Not: Bunu Magic Online'da konuşabildiğiniz herhangi bir yerde yazabilirsiniz.

[Bu mesaj Elderon tarafından 23 Ağustos 2004 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Benim nickim Tyrian dı galiba.. Giriyordum bir aralar ama, hatta Zombie Deck 'imle en son tuncayı hacamat falan etmiştim diye hatırlamaktayım :) Yanlış hatırlıyor da olabilirim, eğer bulursam bir download linki magic online 'in, oynarım yine belki arada.[signature][hline]>Ever heard of .cshrc?
That's a city in Bosnia. Right?
-- Discussion in comp.os.linux.misc on the intuitiveness of commands

Yeniden : http://www.ethernass.com ( .org, .net )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
said:
sharky, 16 Ocak 2005 02:03 tarihinde demiş ki:
Benim nickim Tyrian dı galiba.. Giriyordum bir aralar ama, hatta Zombie Deck 'imle en son tuncayı hacamat falan etmiştim diye hatırlamaktayım :) Yanlış hatırlıyor da olabilirim, eğer bulursam bir download linki magic online 'in, oynarım yine belki arada.

reca ediyorum kapatalım bu konuyu =p[signature][hline]Fevaxium lvl 60 rogue of Wicked Priests - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Selamlar,

Azmodai, kardeşimle beraber yaklaşık 7 senedir MTGO'da Marlon adı altında dealerlık yapıyoruz. Halen de web sitemizden ve oyun içinde çalışan botlarımızdan trade yapmaktayız. Geçen süre içerisinde kimseye hiç bir kötülüğümüz dokunmadı, hakkımızda kötü kim ne demiş çok merak ettim doğrusu. Konuyu lütfen açarsan ve bu olayı "çamur at, izi kalsın" olarak bırakmazsan sevinirim. Ortada birşey varsa cevap vermek isteriz.
Teşekkürler

Alp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...