Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Millilere özel prim...

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

Başkan Demirören, Milli Takım'da gösterdikleri performanstan dolayı Kara Kartal'ın millilerine özel prim verileceğini açıkladı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Milli takımın Dünya Kupası finalleri yolunda önemli bir aşama olan Ukrayna galibiyetini yürekten kutladığını, bu başarının devamını içtenlikle dilediğini vurguladı. Demirören, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu olarak, milli takımda bulunan Okan Buruk, İbrahim Toroman, Tümer Metin, Koray Avcı ve Gökhan Zan'ın, takımda gösterdikleri performans nedeniyle 5'er milyar TL performans primiyle ödüllendirilmesine karar verdiklerini kaydetti.

Demirören, bundan sonra da kulüp olarak futbolcularına milli takıma seçilmeleri halinde teşvik anlamında performans primi vermeyi kararlaştırdıklarını belirtti.

Kaynak: AA
hem türkiye hem beşiktaş için ii düşünmüşler.[signature][hline]efsane topic
Ne tiyatro ne sinema nede alemde bir gece bu sene tek eğlence yine fenerbahçe

[Bu mesaj ReDDoG tarafından 08 Eylül 2005 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş slk mı nie pazarlamaya çalışsın tümeri tümer türkiyenin en ii oynucularından biri.ve beşiktaş bırakmaz asla.bunu yapmalarının sebebi hırslandırmak ayrıca sadece tümere vermiolar parayı ibrahim ede veriolar.[signature][hline]efsane topic
Ne tiyatro ne sinema nede alemde bir gece bu sene tek eğlence yine fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDDoG, 08 Eylül 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
said:
Revenge, 08 Eylül 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
Bu arada 100 er milyar prim almışlar.Oha diesim geldi ya sanki Brezilyayı yendik :)

okumuonmu kardeş 5 er milyar yazıo.

Futbol Federasyonunun verdiği primden bahsediyorum ben[signature][hline] Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

milli takımda tümer okan toraman gokhan koray olmasa onları da yenememezdik . takım yorgunda kardeşim ondan rizeye yenildik diğer topcular oynamadıkı bi bizimkiler oynadı öbürleri kendilerini lige sakladı yani[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 12 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
milli takımda tümer okan toraman gokhan koray olmasa onları da yenememezdik . takım yorgunda kardeşim ondan rizeye yenildik diğer topcular oynamadıkı bi bizimkiler oynadı öbürleri kendilerini lige sakladı yani

bak burda katılmıorum.
çok beceriksizdik rizede paso futbolcunun ayağı kayıyodu.kale boş önde herif vole çekiodu tamam bi baktım yerde lol .ahmet hassan nerdeyse boş sayılabilcek pozisyon kaçırdı bide takım moralsizdi.inönü olayı yüzünden.
önümüzdeki maçlara bakıcaz:)[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...