Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.E. deki bazı deişikliler

nix

Öne çıkan mesajlar

Arkdaslar dün dikkatimi çeken bir deişikligi sizle paylaşayım bazı arkdasların çok işine yaracak Transformation scrol bi işe yaramıyor önceden trans oldumu yaratıklar saldırmıyodu ama artık yemiyo saldırıyolar dikkat edin sanırım bunu yapmalarının sebebi bazı çok akıllı arkadasların trans olup millete olur olmaık yere çekip öldürtmeleri..birde Hell Abyste yeni 2 yaratık eklnemiş ve çok şekiller
Gerçi s.s bölümüne koydum ama bi tanede buraya koycam [spo1=Hel abys][/spo][signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:_ZuLu
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
np:33xxx

Sosyal ağlarda paylaş

aslında woot kardeşimizin başlığı altında soracaktım ama konu kopmasın diyerek buradan sormak istedim.ben mi aynlış görüyorum yoksa orada 43k xp aldığın mı yazıyor?(üyelik olsa da mastersın yani gördüğüm kadarıyla:D)
bu yeni eklenen yaratık kardeşimizin atağı ve hp si yönünde tahmini bir bilgilendirme yaparsan sevinirim
bi de buyaratığın ke camiasına xp den başka faydası var mıdır?
:D:D
şimdiden teşekkürler[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schwenzing-ho, 12 Eylül 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
aslında woot kardeşimizin başlığı altında soracaktım ama konu kopmasın diyerek buradan sormak istedim.ben mi aynlış görüyorum yoksa orada 43k xp aldığın mı yazıyor?(üyelik olsa da mastersın yani gördüğüm kadarıyla:D)
bu yeni eklenen yaratık kardeşimizin atağı ve hp si yönünde tahmini bir bilgilendirme yaparsan sevinirim
şimdiden teşekkürler

Daha sağlam drop rate ti olan bir yaratık yok gibi :)

Shellin daha sık düştüğünü hiç görmedim.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schwenzing-ho, 12 Eylül 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
şimdiden teşekkürler

evet benim lvl 60 (61 den de lvl :) 43k xp veriyo ve saglam dropları var ben sadece dün kestim bunlardan 20 kadar ama 2 kere yattım bi raptor düşrdüm..atagı falama gelince abi çok saglam bi tokat vuruyo bu hatun 1700 falam dmg veriyo ama sürekli deil anlık hata yaparsan öldün ben solo kestim preistla denemdim..ama drop sadece kaliteli item veriyo baska hiç bi drop vermiyo yani ful plt falam filam sadece tek drop aldım oda raptor..[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 12 Eylül 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
Bu arada bir alt katta bunların bossu Isolion var aman sakın ha bulaşmayın :)

ehehe bulaştım geç kaldın vede %2 de burda gitti ama çok şekil yaratıklar yaf[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nix, 12 Eylül 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 12 Eylül 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
Bu arada bir alt katta bunların bossu Isolion var aman sakın ha bulaşmayın :)

ehehe bulaştım geç kaldın vede %2 de burda gitti ama çok şekil yaratıklar yaf

Lanet şeyde bir kaç yüzbin healt var herhalde tam takım, çentik bile atamadık (60+ 5 kişi).[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...