Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE ile gelen tüm yeniliklerin ayrıntılı listesi

w00t

Öne çıkan mesajlar

kaynak : MyKO
tamamen aslına sadık kalarak Türkçeleştirdim elimden geldigi kadarını test edip yorum yazdım ,

[spo1=liste]1.yeni skiller

A. Mage skill eklendi
2 adet yeni mage skill eklendi
*arena ve cz de gordum (ilk HP barım yok oldugunda ne oluyoruz diye kacmıstım hemen) aynı seye lamia lamentationda da rastlayabilirsiniz sasırmayın

B. yeni skill effect
mage icin LVL39 & 45 skill grafikleri degistirildi .
*cok guzel olmus

2. yeni sistemler

1. Forgotten Temple kuralları
Grade1 Forgotten Temple girişi 100,000 coins. dusuruldu ve saatleri degisti .templeda cıkan monster sayısı giriş yapan kişi sayısına gore degistirildi
*denemedim

2. item satarken konfirmasyon
NPC ye yanlış satışlar icin konfirmasyon soruyor artık
*benim gibi mirage daggerı NPC plop diye satanlar icin iyi bir duzenek

3. Colony Zone ve Lunar Gate kuralları
NP siz cz ye grilmememsi np bittigi anda breth(piana ya teleport) ki bu sanırım daha onceden getirildi
Lunar savasında karsı nation ı oldurdugunuzde paranın yarısını kazanmak gibi bir durum kalmıs artık ,invasionda oldugu gibi sadece 10k coins odul olacak sanırım
*LW girebilirsek gorecez

4. teleport paraları yukseltildi
*soyguncu bunlar

5. yeni item image
asagıdaki itemların gorunuşleri modify edildi [Raptor, Impact, Iron Impact, Deep Scar, Blade Axe, Totemic Spear, Iron Bow, Elixir Staff, Gigantic Axe, Javana Axe, Erenion Staff,
Chitin Bow, Scorpion Bow, Enion Bow,iron bow, Hell Breaker, Smite Hammer]
*yorumlar sizin

7. xp alışları party lerde degistirildi;
xp bonuslar aynı ancak kazanılan xp ler asagıdaki durumlara gore farklılastırıldı:
En uygun Party : party memberları PL den +8 yada –8 yada +1.5 or –1.5 lvl farklı olacak eger bu forma uygun olursa
xp puanlar FULL sekilde yansıyacak .
Uygun olmayan Party : Beginner Helper Quest'li uyeler(yani civ civ diye tabir ettiklerimiz)
Clan Party uyeleri eger 8lvl'den fazla olur ise . XP puanlar full yansımayacak.
*bugun denedim trollden lvl 45 uye ile gercekten xp'im cogalacagına(KO'da oyleydi) azaldı.

8. PvP NP kazanç duzeni
PvP NP dagılımı oranı degisti , 1 extra party member uyesi icin 14% extra NP geliyor.
*ilk KE gunu cz de 2 kişilik partide 1 oluden kazancımız 25np olması gerekirken 28olmustu.

9. her iki nationdada piana/breth (eski adları ile) yanlarda 2 adet camp var bu camplar invade oldugu zaman eger human nation breth'i alıp bu campları ele gecirdigi takdirde oldukleri zaman burada spawn olabilecekler
ve invade edilen nation icin bu cok buyuk bir dezavantaj olacak ,ancak monumentleri korunabilir ise bu campladan kontrol edilecegi yazılıyor fakat bi invasion (Breth/piana)gormemiz gerekli ve nasıl calısacagını discover etmek lazım
*savas olursa gorecez

10. herkesin bildigi gib yeni questler eklendi
*hepsini yaptım (LW da ki haric) sadece fallen angel kayda deger bence 10m xp verdiginden

11. Hell abbys e yeni mob lar konuldu
*asagı katları gormedim henuz

12. Merchant Mode da iken /merchant yaparak gecerli onceki koydugunuz anons mesajını degistirebiliyorsunuz
*denemedim

13. Guardian lar eklendi
yanlızca top 3 clan leader ve coleaderler kullanabiliyor (her iki nation icin) yaniorc+human total3 clan degil
-sundriesden para ile alınabilir.
-abyys haric heryerde summon edebilirsiniz.
-Guardians sadece karsı nation a saldırır (mob lara degil)
cz de eger tower lara olurlerse kullanımı tamamen biter (ancak karsı nation a olurse tekrar spawn olacaktır kullanım suresi bitene kadar)

14. EslaNt giris methodu degistirildi

ondeki warp gate e tıklayarak giris yapmanız gerekiyor
cıkış aynı sekilde

15. Lightning Magic bug
lighting dmg alıp stun olduktan sonra E butonuna basarak kacanlar artık kacamayacaklar
*mage damage bugları oldugundan cz ye pek girmediler ve zaten giremediler ,inşallah duzeltirlerse gorecegiz.

16. genellikle DM de kullanılan damage bug ı fixlenmis artık relog yapıp vurulsada mob side karsılık verecekmiş
*denemedim

17. savaslarda invasionda NPC kestikten sonra NP gelmeme bug ı duzeltilmiş
*deneyemedik henuz [/spo]
*******************[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

Ellerine sağlık öncelikle,bu arada bişey sorca FA questi sanırım lvl 61 e kadar yapılabilior.Çünkü bende yapabileceğim hiçbir quest görünmemekte.Ayrıca kontrol ettim lvl61 de de yok(62,63,64..)Şayet yapılabiliorsa lvl65+ için 10m xp çok ii bişey.lvl66 için yaklaşık %4 demek.
Şu koyduğun belt ve necklace e de bişi diyemiyorum,tabiri caizse oha falan oldum.
O_O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 11 Eylül 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
Ellerine sağlık öncelikle,bu arada bişey sorca FA questi sanırım lvl 61 e kadar yapılabilior.Çünkü bende yapabileceğim hiçbir quest görünmemekte.Ayrıca kontrol ettim lvl61 de de yok(62,63,64..)Şayet yapılabiliorsa lvl65+ için 10m xp çok ii bişey.lvl66 için yaklaşık %4 demek.
Şu koyduğun belt ve necklace e de bişi diyemiyorum,tabiri caizse oha falan oldum.
O_O

FA questi sanırım (emin degilim)lvl 50den itibaren olabilir
ancak Q da hic bir yeni quest malesef cıkmıyor ,ancak gorevleri aldıgınız takdirde veya bitirdiginiz takdirde cıkıyor (ama yine hepsi degil .)

[Bu mesaj w00t tarafından 11 Eylül 2005 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Why, 11 Eylül 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
dostum simdi 3 tane +1 keuri ring olduda +2 ye bascam bunlari da gene accessory compund denilen zimbirtiyi kullancaz demi ??

aynı scroll aynı method
+3 e kadar %100
:D[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Why, 11 Eylül 2005 01:52 tarihinde demiş ki:
zZzZzZ +2 dostum suan ben sonra +3 kascamda cok saol bilgilerin icin bu +3 %100 olayi bi yerdemi yazio sitede felan yoksa tecrübelerindenmi..Simdi ben +3 basarkende gene 3 tane +1 lazim demi.?3 dene +2 felan deil...saol hersey icin

+3 e basarken 3 tane +2 lazım :)
%100 forumlardan ve diger arkadasların tecrublerinden inanarak denedim, oldu[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 11 Eylül 2005 02:02 tarihinde demiş ki:
KE ile gelen yeniliklerden biride oyunu bırakma isteği....(kendi açımdan)

aynen bütün mageler bırakma modunda ve eşiğinde....

woot saol kardeş yararlı bilgiler...
ohş o titanum belt ve neclage süpermiş canım çekti valla...

böyle yararlı topiclerin devamlı up edilmesi lazım ve up ettim gari....

Ancak fallenı bi yapamadım gitti 3 arkadaş fallen kesmeye gittik 4.750mil exp geldi göz çıkartmaya çalışırken ama bi türlü çıkmadı göz:((4.750 lvl 61de= normal 9.5milexp)yani 10mexp için şimdiden 9.5 kastık bile.asdasdasas:D[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 11 Eylül 2005 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...