Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anvil

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar anvili tıklayıın ca her zamanki gibi bi upgrade seçeneği çıkıyor peki bu upgrade nin altındaki seçenekte 3 tane takınızı koyup bimem ne yapıyosunuz diyo onun ne olduğunu bilen varsa yanıtlayabilirmi şimdiden teşekkürler[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BADDAL, 11 Eylül 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar anvili tıklayıın ca her zamanki gibi bi upgrade seçeneği çıkıyor peki bu upgrade nin altındaki seçenekte 3 tane takınızı koyup bimem ne yapıyosunuz diyo onun ne olduğunu bilen varsa yanıtlayabilirmi şimdiden teşekkürler

3x uniq takı+1 scroll+2m= +1 uniq takı
3x +1 uniq takı+1 scroll+2m=+2 uniq takı

Böyle devam ediyor, acaip masraflı bir iş ama doğru takıyla yaparsan deyiyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 11 Eylül 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
3x uniq takı+1 scroll+2m= +1 uniq takı

Ben anlamadı? 3 eşsiz eşya koyunca 1 tane alınıyor gibi yazdın.

3 tane kekuri ring+scroll+2m=1 tane +1 kekuri ring

+1 in statları 10 dex, 2 def, 16 res.
+2 nin staları 12 dex 4 def, 17 res,

Anladınızmı şimdi ?[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben denedim ve 3 tane +6 yüzükten 1 tane +7 yüzük,3 tane +6 pendant tan +7 pendant yapmayı başardım.bunu yapmak için charon abimizden aksesurlarla ilgili scrollu alacaz zaten bi tane var.ama deneyen bir arkadaşımız 3 tane +7 ring koymuş ve patlatmış.+8 e cıkarken problem yaratabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oreca, 11 Eylül 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben denedim ve 3 tane +6 yüzükten 1 tane +7 yüzük,3 tane +6 pendant tan +7 pendant yapmayı başardım.bunu yapmak için charon abimizden aksesurlarla ilgili scrollu alacaz zaten bi tane var.ama deneyen bir arkadaşımız 3 tane +7 ring koymuş ve patlatmış.+8 e cıkarken problem yaratabiliyor

Normal takıları uplamak pek mantıklı değil zaten. Yanma riski var, ayrıca satın almak genelde daha ucuza geliyor.

Ama uniqler başka konu inanılmaz bonuslar oluyor +3 bir kekuri ringte +14 dex var ve +3 e kadar uniq uplamak 100% güvenli :)

Ps. +3 için 27 tane uniq lazım ayrı konu ;)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

NOrmal takılarda yanma riski epey var ama tutturursanız,yani ucuza +7 str/int/hp bulabilir ya da düşürebilirseniz +9 item almanın yarı veya üçte bir fiyatına gelir yaptığınız takı.Ama satmak için kasmaya değmez.
Ares diez ve cyper nasıl bilmiyorum ama pazar coşmuş durumda.+7 wiz 2.5m maliyeti 1.5m en fazla,belki de 500k hatta bazen 250k.BU durum +7 basic armorlar içinde böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...