Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Premium Üyelik

redhot

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar aranızda daha önce premium üyelik almış olan varmı.3 gündür bronze üyelik almaya çalışıyorum çeşitli sorunlarla karşılaşıyorum.hesabımdan ne para çekilmesi söz konusu nede accountun onaylanması.
acaba cc ilemi yoksa paypal lamı alsam.hangisini önerirsiniz.bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

şöyleki aldıktan bir süre sonramı aktif oluyor yada anında açılıyomu.

( cc ile alırken card code diye bi kısım var benim kartımda card code kısı 3 haneli ama kabul etmiyor :) o konuda neyapmam gerekli :D oraya 4 haneli bisayı yazmam gerekiyo ama bende 3 haneli :) )
ayrıca sitedende alınabiliyomuş sanırım ama bulamadım.oyun içinde f11 ile açın demişler daha önceki topicklerde ama f11 tuşu ile açılmıyo bişi sadece oyundaki P harfinden power up storeye giriliyo o kadar.
[signature][hline] [NOS]RedHotRyder

[Bu mesaj redhot tarafından 11 Eylül 2005 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Önerileri bilenler yapsınlar ama şöyle söyleyeyim.Az önce 250 dolar kaybettiğini söyleyen bir arkadaş konu açmıştı burada.Hatadan mıdır neydendir bilemem ama sakıncalı gibi görünüyor bu ara premium almak.[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
NP : NotProblem
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
İş : Post Kasmak (!)....
Sosyal ağlarda paylaş

:) şimdiye kadar 3 kere denedim :P herhalde öyle yüklü bir mikatar sıkışmaz bana.ama sıkışırsada hakkımı ararım.ama öyle bir durum olması için geçerli bi sebep yok.yaptığım işlemler cardtımda da gözükmüyo zaten.umarım öyle dandik bi sorunla karşılaşmam.büyük ihtimalle card code kısmına yanlış rakamlar yazıyorum :) o yüzden olmuyo.[signature][hline] [NOS]RedHotRyder
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kardeş ben bu aralar premium üyeliği tavsiye etmiyorum.Dediğim gibi bi çok kişinin hesabından yüzlerce dolar para cekildi ama hizmet yok.Sen genede mail adresini ve banka hesabını kontrol et para çekilmiş olabilir.Ve eger öyleyse hiç gm le falan uğraşma.Direk kendine bi avukat tut :)[signature][hline]İçiyorsak Sebebi Var!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...