Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enion Bow

lupin

Öne çıkan mesajlar

hiç bi monsterdan +2 +3 .... +9 +10 unique item düşmes + sız çıkar bi kere yalan sölediğin nerden belli 1 sayfa yeşil yazı vardı demişsin LoL.... güldürme beni o bow da sadece str bonus ve light damage bulunmaktadır bu da 2 sıra yeşil yazı yapar bence bug deil senn canın sıkılmış insanlarla dalga geçion[signature][hline]( 10061 )
Lvl62
CamthalionTasardur
Elemental Lord
Karus
Sosyal ağlarda paylaş

marlo_on ben kimse ile dalga gecmem !! snn gibilerede inandırmak zorunad değilim !! ya ne kasıorsun kendini inanan inanır inanmayan inanmaz !! en az 7-8 satır yesil yazı vardı !! enion bow 111 attacklı !! bana cıktı !! peki imkansız demişsin imkansız oplan baska seler konuaslım .... -hp -mana lvl atlayınca skill vermemesi .... expin 2937987293874 olması bunlar imkanlımıydı ??? bilip bilmeden bilmişlik taslama .... adam gibi ol veya görüşünü beyan et !! lupin dalga gecior diyemesin !! diğerleri de imkansızdı hadi KO adminleridemi bizle dalga gecior ???[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

Valla böyle bir saçmalığa inanmak istemiyorum, ama yalan borcunmu var bize.

Anladığım kadarıyla bu haliyke KE' de her bok olabilir.

Benim asıl şaşırdığım adını sanını hiç duymadığın, bariz şekilde uniq olan bir itemmı, kimseye sormadan kafana göre satman.

Biraz araştırsaydın şu anda ihya olmuştun.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ne bilim shılandan cıktı die uniqe die bide ama shılandan cıktı die o kadara gider die düşündüm.zaten koyalı daha 10sn olmadan biri aldı.[signature][hline]Name: UltraslanTr

Sosyal ağlarda paylaş

Koşun Shilan kesmeye :)

Bu arada %6 çıkmış ibi görünmedi bana. Adam o resimdekinden daa az attack vardı diyor. Acaba bazı okumayanlar o resmin Malach'a ait olduğunu yazdığı kısmı kaçırdıda ondan mı öyle diyorlar merak ettim. Mirage +8 bow falan normal çıkabilir. Değiştirdiler çünkü drop olayalrını. (akşam 3 saat harpy kestirtti arkadaşlar :P) Ama ENion Bow olayı dehşet olmuş (Shilanlara doğru koşar)[signature][hline]elaidi, 08 Eylül 2005 14:10 tarihinde demiş ki:Adam banyodan ereksiyon halinde çıkıyor. Sonra ayağı kayıp düşüyor. Ve tam üstüne.. Durum hastane..

İzmir-Balıkesir-Bursa civarında 30-50 milyona WOW hesabı almak isteyen varsa pm atsın. sadece bir lvl 20char var (Cdler dahil değil hesap diyorum zaten oyun değil)
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm... İlginç... Uninstal ko...[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

KE den kim kac kez unique drop aldı oyunu kac sene oynadı da hemen cıkar veya cıkmaz imkansız gibi yorum yapıo bu oyunda nolduu bellimi cıkmıstır veyaa cıkmamıstır adam yazmıs marlo_on kardesim her zamanki gibi akarsuyun tersine yuzuo ondanda beklerdim haklıda cıktım cokta tın yani. ustune suyunu ic shilan a dvm et ne diim :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 61
SatıLıQ
Sosyal ağlarda paylaş

uhahuuha :)) bgn de bitane +8 bow die bişi cıktı wormlardan ama 1m e satabildim ... bu sefer arakdaslarıma sordum .... attack 47 +8 bow[signature][hline]Name: UltraslanTr

Sosyal ağlarda paylaş

olma ihtimalı cok cok yuksek

2 kez de ben alamadım item..
lvl atlayacak zamanı buldu salak karakter..
weight - e dustugunden bir sey alamadım..

ama unique item dusmesı cok sanlıymıssın ama satarken o kadar sanslı degılmıssın[signature][hline]Name : _DT_
Clan : The ONE
Server : Beramus
Lvl : 52
Job : Pet Mage

Name : ProLogic
Server : Beramus
Clan : The ONE
Lvl : 45
Job : Ranger (assesin)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar gerekli bi tartışma konusu di mi canım kardeşim..
'BABA BANA DA ÇIKTI +9 SHARD ÇIKTI SATMAKLA İYİ Mİ YAPTIM?'
eee
sana inananlar ve inanmayanlar da tutup birbiriyle tartışıyo burda. çıktıysa ve sattıysan hayırlı uurlu olsun sonucta shilan droptan en yüksek geliri elde eden adamsın, çıkmadıysa da burda kuyuya taş atan bi delisin.
Tamam buranın adı 'Forum' ama tartışılmaya, üzerinde konuşulmaya değer şeyler açılsa daha anlamlı olucak herşey.
Tabi herkes için tartışılmaya değer ya da değmez durumu da ayrı bi tartışma konusu.
Pffs ucu bucağı olmayan ??? leri silsilesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...