Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamıyorum

UnnamedFeeling

Öne çıkan mesajlar

Sımdı soyle bır anlayıs var mıllette cok garıbıme gıttı..Ben 5 senedır metal dınlıyorum ...Bır cok grup dınledım fakat en begendıgım grup her zaman Yanı ozellıkle ılk 5 albumunu sevdıgım grup olan metallıcayı hıc bır zaman bırakamadım...Fakat garıp bır tutum gerek cevremde gerekse metal forumlarında..Metallıca dınlıyen metale yenı baslamıstır dıyorlar...Ben In Flames de DT de Dark Tranquillityvs yanı bır suru grup dınledım fakat Mılletın yenı baslamıs benı metalcı gormesıne katlanamıyorum..Yanı sevıyorum ıste napıyım..Nedır bu tutum abı ya?Piyasa oldugu ıcın mı yenı baslamıs sayıyorlar..Mılet In Flames dınlıyınce asmıs artık oluyorda Metallica dınlıyınce nıye boyle yaklasıyorlar?..Gercekten mantıklı sevıyeyı asmadan bana bıraz anlatın..Tek ıstedıgım sey nedenını ogrenmek..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün In Flames'le Metallica'yı aynı kefeye koyan yarın Gorgoroth'la Blind Guardian'ı aynı kefeye koyar da ondan.[signature][hline]My frustration, my conversation, why are we even here?
The abuse that we use I do not longer care
The cold worms and me, we are all right, we are free
The dead light inside, fuel to new seed, new world I hide.

In Flames We Trust.

Sosyal ağlarda paylaş

Bugun Blink 182 yu Megadethle aynı kefeye koyan bile var.

Ya evt cevap yazmamışım .D

şimdi cevap vermek gerekirse Bence bu lafları Eden noobdur.Metal özentisidir bana göre.Metallica gibi Milyarlara hitap etmiş bi Doğa üstü grubu yeni başlayan olarak göremezsiniz Görülemez daha doğrusu Kurallara aykırıdır.Metallica Dinlemek bi ayrıcalıktır ama ben artık sevmiyorum onları... Ha bu demek değildir metallica dinleyen Noobdur özentidir yeni başlayandır falan demek değil.Metallica herkezin dinleyebileceği şarkısı var.Öyle Dark tranquillity In flames falan dinleyenler aşmış olmuyor.Sadece kendilerini öyle sanıyorlar... Herkez istediğini dinlemekte özgür.Tamam :D çoğu metal severin ilk başlangıç grubu Metallicadır :) ama yani hep aynı kalıcak diye bişey yok.Metallica sağlam gruptur(du) Dünyanın 1 numaralı grubu.

Ozaman bende Cradle of filth Dinliyorum GR@lım!

In flames dinleyince Gral mı oluon?_ euheuh
[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın

[Bu mesaj Sorj tarafından 10 Eylül 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin "kötü" diyebileceğini zannetmiyorum ben. sadece metal dinlemeye başlayanların çoğu metallica ile başlar, sen de hala metallica dinlediğin için seni de yeni başlayan biri olarak atfetmişler, önyargıdan kaynaklanan bişey işte, takma kafana, takılsın onlar öyle.[signature][hline]Mnye etoh nadoh kahk zoobee v zadnetze.
Sosyal ağlarda paylaş

bu olay ülkemizde son birkaç yılda metalci tayfanın çok hızlı ve sağlıksız bi şekilde genişlemesinden ve ortalıkta metalci diye dolaşan boş kopyaların(halk arasında özenti diye geçerler :D ) hat safhada artmasından kaynaklanıyor bi nevi kitle içi dejenerasyon yani sende farkındasındır siyah giyen metalci oluyor problemde bundan doğuyor...[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...

[Bu mesaj eldebaren tarafından 11 Eylül 2005 02:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 10 Eylül 2005 21:23 tarihinde demiş ki:
Bugün In Flames'le Metallica'yı aynı kefeye koyan yarın Gorgoroth'la Blind Guardian'ı aynı kefeye koyar da ondan.

Gorgoroth ağır oldu:) Koyabilir. MarduK'a laf atmasında istediğini yapar:)
Doğru olduğunu düşündüğün yer ilk başladığın yerse bence ölene kadar metallica dinle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...