Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'ye oyun gönderen bir site var mı?

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

Amazon coma baktım, co uk a baktım göndermiyolar
lionheartı almak istiyorum bonus cdsiyle beraber, ama getirtecek yer bulamıyorum
yardım edebilirmisiniz?

teşkür.

(rpg oyunlarını kopya almam da :))[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane bi daha dövücek "search engine kodunu yazan adamın klavyesine yazık diye"
e haklı adamcağız :-P
buldum :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

chips and bitste var ama özel cdsi yok
öf bulamadım bi yer ya
sinir oluyorum bazen türkiyede yaşadığıma üffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
:hrr:
:hrr:[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

"Your search - "lionheart" has produced no results.
No products have been found containing "lionheart"."

:([hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

emre ok ama oyun çıkacak 12 sinde sana ulaşır 14 ünde
yani o zaman orda olacak mısın? cevabın evetse ok ama sorayım dedim :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

abi manyakmıyım ben ya nasısa bonus cd yi indirebileceğim bir yer çıkar
allahallah kafayı yedirecekler ne lan bu böle
100 dolar shipping olur mu ya?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 17 July 2003 13:08 tarihinde demiş ki:
abi manyakmıyım ben ya nasısa bonus cd yi indirebileceğim bir yer çıkar
allahallah kafayı yedirecekler ne lan bu böle
100 dolar shipping olur mu ya?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Motokurye ile falan teslim ediyorlar herhalde. :-P[hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

olaya bak kafayı yedirtecekler
orijinal almak istiyoruz 100 dolar shipping veriyolar. orijinal almak doğru olanı tamam, zaten lionheart gibi bir oyunun kopyasını almam, ama bu nedir yani ya. insanlar 3 oyun alıyo bizim bir oyun aldığımız parayla. sonra dergiler çıkıp "orijinal alın hede hödö" diyolar. napalım yani oyun almayalımmı. türkiyede satılsa orijinaller valla billa kopya almam. ama satmıyolar işte. uygarlık gelmemişse türkiyeye ilkel mi yaşayayım ben.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Amazon.co.uk getiriyor adres kısmına Turkey diye ekliyorsun asagıdaki ülke kısmını Germani diyorsun ilk olarak cdin almanyaya ordanda türkiyeye geliyor benim 5cdim öyle geldi[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

lol bug abuse :-P
adama bak ya eheuhea koptum.

ama gelme ihtimali %100 mü ki nerden duydun bunu. yani amazon.co.uk da yazıyomu acaba[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

beyler
bütün siteleri bırakın www.gamestop.com a bakın
burada HERYERE gönderiyo. tabii para olayı var :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

eh %95 ten fazlası middle eastte olduğuna göre :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...