Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme ( klip )

Bert

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah kahvaltı yaparken power türk te bi klip gördüm şarkı acaip hoşuma gitti sözleri çok ama çok güzel ama asıl güzel olan klibiydi benim için ben hayatımda türklerde böle klip görmedim çok güzel olmuş klip şarkıyla bütünleşmiş sanki çekimler süper insanın tüylerinin diken diken yapıyor izlemediyseniz mutlaka izlerim şarkıyı da dinleyin derim şahsen ben hayran kaldım.

[Bu mesaj Bert tarafından 23 Temmuz 2005 11:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ada kesinlikle işini biliyor hasta kaldım şarkıya[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
o sarkıyı ben taaa ne zaman dinlemiştim ve aşık olmustu.sonra yabancı damatın bitiş müziği olmustu orda duyunca tamam dedim bu burda ünlenir harbidende oldu..haziran ayının baslarında herkes dinlemeye basladı temmuz ve agustosta ise bilmeyen kalmadı klibin sayesinde....
Arkadaşlarr ben o sarkıyııı cook once dinleyip arkadaslarıma gokhan kırdarın bi sarkısı manyk hit olucak demiştim zaten yazın herkes bana nerden bildin ya demişlerdi;)
valla ben bu sarkıyı zamanında cok dinledim öghh geldi ama bugun winampı kendi aleminde bırakmıstım ki birden bu sarkıya gectii..sonra bi duygulandım..:(:( aglıcaktım nerdeyse..cunku tam da oyle bi zamana denk geldikii....

valla bu adamın her sarkısı guzel tam anlamıyla sanatçı bence...sıradaki çıkaracak olan sarkılarınıı çok merak ediorum.[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

yavvvvvvv...yavvvvvvvvv...
çirkinmiş yakısıklıymıs ne önemi var...ayrıca bence çirkin değil tamam yakısıklı da değil ama yapmayın çirkinde değil.ayrıca ne onemi varki biz onun sarkılarını dinliyoruz.adam oyuncu değilki şarkıcı.[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...