Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke patch lerinden şüpheleniyorum...

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

beyler benim çok sevdiğim bi abimin accountu bugün öğlen saatlerinde hacklendi diezde lvl 64 paper flame mage SouL_ToucH ismi öğlen saatlerinde itemları hacklendi bunu öğrenir öğrenmez cafenin ana bilgisayarından siteye girip şifreyi deiştirdik daha sonra akşam saatlerinde tekrar girmeyi denediğinde invalid password hatası verdi bi kaç sorum var 1. si ultra premiumu var bununla charı nsl geri alabiliriz ? nerden kime nasıl şikayet edicez 2. si itemlar gitti neyse başka bi bilgisayardan şifreyi deiştirdik adamlar doum tarihini ve yeni şifreyi bile bulup deiştirmişler paticikde bi çok yeni ke patch adresleri verildi bunların birinde keylogger veya buna benzer bi program olduğunu düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

ultra premium var charı geri alırsınız diyo herkes garanti ama nereden nsl ulaşıcaz gm e nerden şikayet edicez bunu ?[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

yokmu yardım edebilcek biri.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

yaf şifreyi deiştirmişler diyom ben sana itemlar gitti neyse şifreyide deiştirmişler ultra premium var nsl alabiliriz geri diyorum.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 09 Eylül 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
ark ın verdıgı mail adresındekı kısı yardım etmıyormu ??

bana Gm lazım öyle uyduruktan hacklenen accountlarla uraşan adamlar deil adamı msn e eklicen adam id şifre doum tarihi isticek senden %100 kaç tane adam biiliyom öyle akıllı sanıyolar kendilerini geç kardeşim onları bana gerçek gm lazım.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 09 Eylül 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
GM lere pm atıp ulasıyorlar.
birde sana onerebılecegım kısı bugs_bunny
eger onunla anlasabılırsen butun GM lerı tanıyor char ını alabılırsın

adsdsad bütün gm leri tanıomu bugss sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 09 Eylül 2005 01:03 tarihinde demiş ki:
beyler benim çok sevdiğim bi abimin accountu bugün öğlen saatlerinde hacklendi diezde lvl 64 paper flame mage SouL_ToucH ismi öğlen saatlerinde itemları hacklendi bunu öğrenir öğrenmez cafenin ana bilgisayarından siteye girip şifreyi deiştirdik daha sonra akşam saatlerinde tekrar girmeyi denediğinde invalid password hatası verdi bi kaç sorum var 1. si ultra premiumu var bununla charı nsl geri alabiliriz ? nerden kime nasıl şikayet edicez 2. si itemlar gitti neyse başka bi bilgisayardan şifreyi deiştirdik adamlar doum tarihini ve yeni şifreyi bile bulup deiştirmişler paticikde bi çok yeni ke patch adresleri verildi bunların birinde keylogger veya buna benzer bi program olduğunu düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Hayıııır oLamazz abimin charı hackLenmiş oLamazz... o kdr emeği boşa gidemez çok pis küfür ediyorum eer gerçekten hackLenmişse hackLeyene

eer şifrede ş - ç - ı gibi tükçe karakterLer kuLLanmışsanız invaLid der tkrr sitedn giriş yapıp deiştirmeyi deneyin... banada oLmuştu[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Nation : Karus

[Bu mesaj Fckr tarafından 09 Eylül 2005 20:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bütün patch leri launcher dan yaptım ama 61 lvl %0 dım. Oyundan çıktım bi süre sonra girdiğimde ölmüştüm. Nasıl olduysa ?[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Likes Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın fazla uzatmadan yazıcam.Şuan durum çok kötü,isteyen inanır isteyen inanmaz.Hacklenme olayları umarım artmaz ama muhtemelen database gitmiş durumda.KE dolayısıyla açık bulundu galiba.Bilinen çok iyi charladan bazıları gitmeye başladı.Hacklenen arkadaşlara geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Junkie, 09 Eylül 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
[email protected] bu mail de odin var yardımcı oluyor her konuda ister premium ol ister olma yardım ediyor benım charımın itemlerini geri vermişti roll back yapmıstı.Ama size bir kac soru soruyor char hakkında sadece diez de yardım ediyor.
bu adam türkmü yabancımı aciL yazarmısın ?

muz kardeşim dediimi yap eer şifrede türkçe yada ascii karakter warsa invaLid der siteden girip deişin düzeLiyıor[signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Nation : Karus

[Bu mesaj Fckr tarafından 09 Eylül 2005 21:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oh geri aldı charı bugün bi ark ı almış geri charı ultra premium vardı onun yardımıyla almışlar ama itemları yok :( wizard +8 elemental necklace amulet of goddes 2*rol hp 9 küpeler fln gitmiş iron bow +7 vardı kasada 200m küsür nakit para gitmiş hepsi neyse charı aldı ona şükür işin kötü yani rol ler emanetti adam ne dicek şimdi sahibine :([signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...