Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akraslar oyuna giremiom bi sorun war bilen biri warsa sölesin ????

DarkCrow

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bi sorunum war.3 gündür oynuorum ke yi hiç bi sorunum yoktu az önce dc oldum girmeye calıstıgımda
The account is currenntly in use.Would you like to disconnect the previous connection. dedi.
ben bi pass ı degiştiriim dedim deişgtirdim tekrar girdim yine aynı hatayı werdi :( neyin nesidir bu yardım eden olursa sewinirim :([signature][hline]Failed logging into the Logln Server server.(10061)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkCrow, 10 Eylül 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
:) seiwndim benle ilgili bişi yokmus demekki :D
ya bide sabah notice geçti herkese para we itemler dagıtılıcak die onla bi ilgisi falan olabilirmi :)

Evet ben de biişi anlamadım :([signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
np::D
Clan:ExCise
+8 bow dusurdum sevindirik oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

:P
arkadaslar siz dc olunca yada altf4 falan cıkınca oyundan bu iletiyi göstericektir tırsmayın bi baska kullanıcı sizin yerinize oyunda diil o anda. ok diyerek oyuna tekrar baglanmayı deneyin baglanmazsa da bu serverdaki sorunlara işaret edicektir hacklendiğinize diil .
metanetli olunuz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkCrow, 10 Eylül 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
arkadaslar bi sorunum war.3 gündür oynuorum ke yi hiç bi sorunum yoktu az önce dc oldum girmeye calıstıgımda
The account is currenntly in use.Would you like to disconnect the previous connection. dedi.
ben bi pass ı degiştiriim dedim deişgtirdim tekrar girdim yine aynı hatayı werdi :( neyin nesidir bu yardım eden olursa sewinirim :(

Bu sabah besh sularinda ayni sey bana da oldu.Ben de noluyor diyip pwd deishtirdim sonrasında asıl oynadıgım servera degilde baska bir servera girip karakterimi secmek istedigimde cannot select character gibi sacma bir mesajla karsılasıp oyunun kapanmasına tanık oldum.Yarım saat hc dokunmadım kendi haline bıraktım ve durum duzeldi eskisi gibi girilebilir haldeydi.Bir sorun hatta binlerce sorun war belki ve biz bunlari zaman zaman yasiyoruz cok takmayin kafaniza KEdir ne yapsa yeridir[signature][hline]ottoman_prince
MoradSlayers
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkCrow, 10 Eylül 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
ya 4 tür deniom girmio o hatayı werio. 1 kere 2.acc ile giriim dedim babalar gibi girdi serverlara. 1. acc ile giremiom tırsmaya absladım simdi :(

bende 2. acc ile girdim ama kendi acc ile giremiyorum oyundan kaynaklanıyo tırsmana gerek yok :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:6xxx
Clan:InTouChaBl3
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...