Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

provekenin hali ne olacak

kabus_bartuc

Öne çıkan mesajlar

bence sen yeni patchi bekle. ben de def/att ama bekliyom
bu arada voker karakterin yanında açtım bir tane att/ber. ama arada %10def alabilmek için 10skillpoint fln vericem def.e ;)

[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg

[Bu mesaj maelstrom tarafından 09 Eylül 2005 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dun party yapıp harpy keselim dediler, 5li 1grup harpye vokerlik yaptım, eğer ıce zamanında vurursa 5 li olarak kesiyorsunuz. Ama aynı harpy gurubuna direk ice mage vurursa yatma ihtimali oluyor. Harpylerde eskisinden hırçın, bide zehirledilermi 9 dmg 10 dmg sürekli götürüyor canınızdan, kürlemek lazım yada oturup beklemek. 2 harpy grubunu mageler vokersiz birleştirmek istediler partinin yarısı yattı. sadece mageyle grup harpy kesmekte riskli. Biz normal harpy de denedik, crimsonu, raven i bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle diyorsun ama zor olan birşey yok. partinde en azından 2ice mage olmalı ki kimse ölmeden halledesin işini. ilk blizzardtan hemen 1sn sonra fln ilk vuran mage'in arkasında duracak olan diğer ice mage de blizzard atarsa ortada sorun kalmaz. dene istersen :P[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

ya provoke büyüsünün işlememesi gibi saçma bişey olamaz ki..bu da staff bugı gibin bişi deil mi?yeni patchi beklicez o zmn düzelicektir bu..boşuna reskill yapmayın şimdiden bence..[signature][hline]Name: Legionaer
Level: 4x
Class: Blade
Nation: El Morad - Barbarian
Clan: Army of Allah (Leader)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Provoke KE de kapalı değil.

KE de sadece yaratıklar belli bir süreden sonra geri spawnlarına dönüyorlar.

Sanırım adamlar cekip birilerini öldürtmesin yada boss ları kacırmasınlar diye yapılmıs bir şey.

Edit:
Yani, patchde felan düzelmeyecek

[Bu mesaj Densiz tarafından 09 Eylül 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ee nolcak o zmn..provoke yi kapamakla aynı kapıya çıkıyo bu da..ama bindingde yaratık gelio eskisi gibi yanına spawna dönmüo tekrar provoke de mi sadece böyle oluyor?bn 41 lvl ım henüz ama 45 te voker olucaktım.nedir şu olay,resmi bi açıklaması fln yapıldı mı ?[signature][hline]Name: Legionaer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 10 Eylül 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
Spidey ben warriorum
vokerdım hp fln
şimdi reskill fln çektim attack/passion yaptım..

ya peki lvl kasarken nasıl kasıosun?partylerde ne işlevin oluyo?eskisi gibi harpy partylere warrior arıolar mı?ve passiona kaç verdin?[signature][hline]Name: Legionaer
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Vokelık artık sadece resmi olan bir skill aynı dertlerin hepsi JAPKO MYKO ve ensonunda USKO dada oldu
anlıcanız vokerlık gitti üzülerek söylüyorumki warrior lerin en iyi yapabildigi şeylerden biri idi ama artık hersey apos ve deru oldu bence reskiil yapın ve apos da dolap beygiri olun.
Adamlar para kazanacak sizler her bi turda 50 harpy kesersenız kime satacaklar onca şeyi :D

nick :KONUARLP
SERVER :ARES
LEVEL :58.87
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidey, 10 Eylül 2005 08:30 tarihinde demiş ki:
ya peki reskill yaptıımızda attck/passion oranı ne olmalı?

Defansı da unutmamak gerekiyor %10def + resistlerin ilk seviyesi için ne olur ne olmaz def.e vermen gerekiyor. onun haricinde kalan kısmı passion yaparsan bence en iyisi olur.[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...