Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyuna girebilen varmı

klk

Öne çıkan mesajlar

ya tamda ben konu acacaktım evet yaa giremiyo serverlar 10 - 15 dakikadır düştü niyee böyle oluyo yaa problemler art arda geliyor!!:([signature][hline]nick: by_hacker_warwas
lvl : elemental lord
clan: Dragonlance
ırk: Allah'a şükür insanız....
hit:paper oldugum için öküz gibi vuruyorum:D
server: Ares
np: 0 :D
Sosyal ağlarda paylaş

bug sana işler mi be jony? :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

dil alışkanlığıdır lr mage. biraz da yerme vardır hatta.'babuş sen işe yaramazsın lr ver sonra çekil köşeye otur ağla!' gibi[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 10 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
ben fire mage im ve damage im çok fazla düştü belki senn elinde elemental damage li staff yoq tu ondan etkilenmedin bi de o lr mage deil light mage lr = light resist

elimde wizard +8/64 staff vardı .... ikincisi lr veya light mage nedir biliyoruz emin ol senin kadar iyi biliyorum bu oyunu öğretmene gerek yok acelem vardı ondan kısa olarak yazdım anlayan anlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha mı :D

dağıtmayın konuyu. noldu son durum girebilen var mı?[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

myka da öyle olunca ok basıyosun biraz bekliyosun 1.5 dakka fln. öylelikle acc düşüyo oyundan. bekle biraz ama basıp bekle oyundan çıkma hem arka fonda mis gibi hatun var ona bak :D[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:

[Bu mesaj Eternalus tarafından 10 Eylül 2005 05:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm ne değiştiriyon şifreni zaten oyun sakat uçuracan şifreni. edikledim mesajı o haliyle oku. ok e bas bekle öyle oyundan çıkmadan.[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...