Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetenek sınavları

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Yetenek sınavları hakkında bilgi alabilirmiyim lütfen

-Nekadar ders almak gereklidir?
-Bishop gibi çizemeyenler geçemiyor mu?
-İçeriği nedir,neler yaptırıyorlar

Biraz da tavsiye istiyorum :)[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

bazı insanlar rezalet çizse bile alınıolar, tamamen görüş açısına bakıolar ve birazcıkta yetenek varsa zaten okul alıo, okulun amacı seni eğitmek nede olsa, cevheri görürlerse alırlar, tabi almayadabilirler :P[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 08 Eylül 2005 08:09 tarihinde demiş ki:
-Bishop gibi çizemeyenler geçemiyor mu?

Hey gidi hey ben tencerelere vurup ses çıkarmaya çalışırken onun cin ali çizdiği günler dün gibi aklımda. Bi$i Aznavour u hatırlıyormusun=)[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
octopus, 08 Eylül 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
bazı insanlar rezalet çizse bile alınıolar, tamamen görüş açısına bakıolar ve birazcıkta yetenek varsa zaten okul alıo, okulun amacı seni eğitmek nede olsa, cevheri görürlerse alırlar, tabi almayadabilirler :P

valla hiç öle degil. pişmiş adam istiyolar nedense bi garipler[signature][hline]DeviantArt gallery

elvyn, 03 Kasım 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
6 yasindan beri resim/karikatur cizerim
Sosyal ağlarda paylaş

bilemicem deişio :) çöp adam çizipte girenlerde olmuştu mimar sinana ( abartı oldu biraz ama ona yakın :P ) artık torpille mi aldılar bilmem hehe.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]we are gods unwanted children
Sosyal ağlarda paylaş

mimar sinan biraz daha eli rahat adam istiyor araştırma cizgiler istiyor. marmara bauhaus tabanlı bi okul birde mülakatı var.

ama her ikisininde pişmiş adam almasının asıl sebebi 3500 kişiye kadar ulaşan sınavzede sayısı.[signature][hline]DeviantArt gallery

elvyn, 03 Kasım 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
6 yasindan beri resim/karikatur cizerim
Sosyal ağlarda paylaş

yok hoca mutlaka git bi atölyeye olmuyo öyle sırf yetenekle falan insanlar ilk iki sene eli boş dönerken üçüncü senede anadolu animasyon kazanıyolar bu işler ne şans işi ne allah vergisi çizicen çizicen surekli çizicen lisede resmim hep 5 pekiyidi bende yetenek var falan dersen yaya kalırsın yani, üniversiteye girmenin en kasış yoludur özel yetenek sınavı bu yüzden bi atölyede bütün seneni harcıyıp sonra bi yer kazanamazsanda haksızlık yapıldı diyip vazgeçme unutmaki herzaman daha iyileri vardır...

edit:başarılar dilemeyi untmuşum:D

kolay gelsin başarılar...

[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...

[Bu mesaj eldebaren tarafından 09 Eylül 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anadolu mimar sinan falan düşünüyosan bok gibi cizmen lazım işte onların cidden başka yolu yok, kurslar falan zaten kurdu olmuş bu işin hangi okulda hangi kim bakıcam sınavlara adamın aradığı ne hepsini biliyolar, baya dersane gibi aslında sırf bu sınav için calıştırıyolar senı.

Hanı daha önce resım eğitimi almış olsan bile sırf yetenek sınavlarına yonelık tekrar bı eğitim alman gerekiyo girmek için,hele mimar sinanda yetenek sınavlarında yapılan resimlere bi bakışları var kubrick filmlerinden farksız =) Gösen nasıl bi dunyada yaşıyoruz dersin.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tharin, 09 Eylül 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
bu okulların bölümleri neler yav sınavla girdikten sonra? grafik tasarım vs mi? bide tam olarak ne gibi işler yapıyosunuz bitirdikten sonra okulu?

valla sorduğun soru çok kapsamlı cevap vermek güç ama üniversitelerin sitelerinde gsf bölümüne girersen ne gibi bölümler ve hangi amaçla eğitim verdiklerini öğrenebilirsin genellikle her bölümün birden çok iş kolu var...[signature][hline]lanet olsun corci sana klimayı kapamanı söylemiştim dostuuum kahretsin senin problemin ne ha...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...