Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satmakta zorluk cektigimiz bir item'i nasi elden cikarirsiniz...

madnmad

Öne çıkan mesajlar

Olm bağtıl inancı olan türkler ne küfür ediodur +7 den +8 e yakınca amma küfür etmişlerdir ulan bak anvie bastı uğursuz bla bla :)
puahaha delirdim....
hadi ben geç kalıyorum idmana görüşürüüüüüüüz[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

adama bakarmısınız nasıl dizmiş skilleri sword dancing 8 de :D
nası yetişiyon baba :d[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
findor, 09 Eylül 2005 09:07 tarihinde demiş ki:
nası yetişiyon baba :d

benimde dikkatimi çekti :D bide buffsız 1800 can var itemların nsl senin yaf.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ilk gold prem. aldığımda gelen cash'le speed pot. almıştım ama hiç kullanmadım. Morodan'da satışa çıkardım 5M'YE 2 gün alan olmadı. Bende gittim CZ'da sattım. Orada ihtiyacı olan çok var. Ancak öldürülme riskinizde vardı eskiden town basanlar tarafından. Sanıyorum artık town basmak zor olacak eskisine göre.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şunu söylemeyi unuttum. Şimdi towerların 600 vurduğunu varsayıyorum (Tam olarak kaç vurduklarını bilmiyorum), üzerimde +6/10 hp chitin setimle, 1500 buff scrollümle ve benim kendi imalatım olan 1920'lik heal'ınla towerların beni yere indirmesi zor gibi gözüküyor. CZ'ye girerken 1500 lük scroll'üm mutlaka vardır. Zaten şu anda 1300 normal hp'im. Toplam 2800. Zor zor. Tabi arkadan başkası vurursa o ayrı bir olay :D
Kolay kolay yatıramaz beni tower'lar :D[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
Bu arada şunu söylemeyi unuttum. Şimdi towerların 600 vurduğunu varsayıyorum (Tam olarak kaç vurduklarını bilmiyorum), üzerimde +6/10 hp chitin setimle, 1500 buff scrollümle ve benim kendi imalatım olan 1920'lik heal'ınla towerların beni yere indirmesi zor gibi gözüküyor. CZ'ye girerken 1500 lük scroll'üm mutlaka vardır. Zaten şu anda 1300 normal hp'im. Toplam 2800. Zor zor. Tabi arkadan başkası vurursa o ayrı bir olay :D
Kolay kolay yatıramaz beni tower'lar :D

yaf +6 chitinle 2800 canla 2 towerı alamazsın ke de üstelik bi 1920 healle imkansız bence.[signature][hline]Diez~TrueBanana~Berserker-Hero
Beramus~JustGiveMeUrNp~Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 09 Eylül 2005 11:04 tarihinde demiş ki:
said:
findor, 09 Eylül 2005 09:07 tarihinde demiş ki:
nası yetişiyon baba :d

benimde dikkatimi çekti :D bide buffsız 1800 can var itemların nsl senin yaf.

hp si normal Bende 21xx var Buff sız item de yok :([signature][hline]Name: Oosjo_
Clan : UPRISING
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
NP: 25xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya assasin de olsan farketmez sonuçta çok seri atıolar bide townda o kadar adam war hadi bi tane mage yedin dileim attack verir vermez okları yiyosun zaten town çekene kadar yarı hp olursun bence çook zor ha bu arada healer ları kim heallayacak :D[signature][hline]Nick:SuPeR_MaGiCaN
LvL :47 Mage
Np :5x :D
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...