Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Oyun SüPeR :)

Kral_

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakmayın ama biraz yeniliğe açık olun yaa. Bu kadar dar kafalı olmayın. Hayatta hiçbir şey çook uzun süre aynı kalmaz. Adam lar oyunu değiştirdi yenilikler geldi bir çok güzel özellik var ama sadece alışkanlıklarınız yok oldu diye yok bırakıyorum oyunu ; yok çok iğrenç; yok şöyle böyle; yok şirketi basmaya uçak kaldırıyorum. Bu kadar dar kafalı olmayın. Alışın biraz yeniliklere. Eskinin geri gelmesinide hayalinizde görürsünüz ancak. Yeter be adamın kafasını attırdınız ama yaa.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

yeni halini bende beğendim ama sosyal hayat olmadığı için oyunu bırakmaya karar verdim (bu arada buglar düzelince çok güzel pk olacağından eminim)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıyorum (YTL)
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben genel konuşuyorum. Adam daha oyunun ilk günün de sorunların en bol olduğu günde herkesin birden yüklenip serverı kilitleği günde on tane topic açmış "oyunu bırakıyorum, ben bu oyunu yapanları" falan filan diye. Bekleyin biraz kısa zamanda çözülür herşey. İlk gün lag var diye şikayet ediyorlardı 2. gün %90 oranında düzeldi. İşin mantığını anlamayan arkadaşlar herşeyi çook kolay sanıyor.Yavaş yükleniyor eski serverlara k.e. bu da lag yapıyor server azlığından ama arkadaşlarımız anlamıyor. Neyse ben daha fazla sinirlenmeden bir hazır kahve içip kendime geleyim.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...