Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

item dropped

slickers

Öne çıkan mesajlar

ya bu nedir kardeşim 3 gün önce 10m werip +6 wiz staff alıoz 3 gün sonra millete +7 +8 item düşüor biz gerizekalımıyız o kadar para verdik aldık bazıları için hiç bey değil ama benim için iyi bi para sayılır sanki server yeni açıldı millete bir sürü item düşüor 3 gün önce 30 m olan wiz +7 staff şimdi 3.5m nedir yani bu olayın amacı[signature][hline]before ko :I after ko :) before ke :D after ke :((((
Sosyal ağlarda paylaş

ühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühühüh :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((([signature][hline]before ko :I after ko :) before ke :D after ke :((((
Sosyal ağlarda paylaş

daha sabah paper mage bot yaptım +8/15 hp 1m e mal oldu bana[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 08 Eylül 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
şekil A > az önce 70k ya mal olan wiz +6 yı 2 m, 200k ya mal olan alchemy +7yi 3 m e sattım :D

Valla bende upgrade scroll alıyorum paso yapıyorum paso elimde patlıyor =) +8 wizard yatım ilk o kadar gerisi zarar..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slickers, 08 Eylül 2005 23:01 tarihinde demiş ki:
ya bu nedir kardeşim 3 gün önce 10m werip +6 wiz staff alıoz 3 gün sonra millete +7 +8 item düşüor biz gerizekalımıyız o kadar para verdik aldık bazıları için hiç bey değil ama benim için iyi bi para sayılır sanki server yeni açıldı millete bir sürü item düşüor 3 gün önce 30 m olan wiz +7 staff şimdi 3.5m nedir yani bu olayın amacı

işte burda devreye ekonomi ve borsa giriyor. küçük çapta yatırımcıların bile gündemi takip etmesi gerekir aksi takdirde batarsınız :)

kede bu olayların olacagı belliydi zaten anormal bir hadise yaşanmadı. arada tek kaynayan kitle parasını nakit olarak saklayan kişiler oldu. paralar silinince cidden üzüldüm bazı oyuncular için.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...