Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NYchris / Ares / İtemleri

NeverSayDie

Öne çıkan mesajlar

Ares Serverında Şu an birinci sıradaki NYchris itemleri ve npsini görebileceğiniz bir resmi ( Yeni )

ben çok zeki oldugumu saniyorum, o yuzden buraya bir exe dosyasini jpg adiyla koydum

[Bu mesaj NeverSayDie tarafından 08 Eylül 2005 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Nefr tarafından 08 Eylül 2005 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zamandan beri resimler.exe oldu senin kadar ezigini görmedim yaa söyle bakalım eziq h4x0r proratmı senini gibi eziq h4x0r lar kullansa kullanssa bak bak resime bak diye yollar zaten azcık insan olun....[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : :::tamu:::
LwL : 62
Race : Mage
Np : 65 Olmadan Yok
Server : Beramus

[Bu mesaj Gothic tarafından 08 Eylül 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan bari msn den fln atarda belki bi kek bulur koskoca yetkilerin olduğu yere atanıda ilk defa görüom :D:D:D bari patch in içine koysaydın onu yiyen çıkardı tüh gördünmü LMAO[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnOw_MaGe, 08 Eylül 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
yaw arkadaşlar ben bu linke saf gibi hemem tıkladım page not found falan bişey dedi ben kıllandım şimdi ne yapmam lazım?

Bişi yapma. Yüklemediysen exeyi sorun yok. Yüklesende sorun yok. Tabi açmadıysan exe dosyasını. :)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Np: Noproblem
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Likes Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 08 Eylül 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
sen konusma dupecu :D saka daa yeni takılmaya baslayabildim biraz kızdırıım seni buri :P

okjagshğıbaosıjgbhpojıasgbojasg :D:D:DYok ne kızacam imzama bak :-)[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 08 Eylül 2005 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...