Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 dagger

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

NEyin tartısmasını yapıyosunuz anlamadım +8 daggerınmı 2 novanınmı harpyden mirage cıktıgınınmı ? Eger +8 dagger ise tartısma Worm den +8 dagger cıkıyo dogru Harpydende Mirage cıkıyp buda dogru ama 2 novayı bende anlamadım zzzz Nasıl oluyo bu lwl 61 de ?[signature][hline]Nick:Undertaker
lvl:6x
Server=Xigenon
Nation=Karus
np:2***
Clan:Number1

My love ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Baddal 80 90 100 500 lwl la diil iş ufak bi araştırma yaptım ve oyunun bi yerinde bunu buldum hepsi bu şuan current zone hatası werio birazdan giricen atıorum 2ss yide istersen gel kendi gözlerinde hile fln diosan gel kendin gör ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BADDAL, 08 Eylül 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
zzzz bu gerçek deil bu bir 2 jabba 54 atacak poıton damege 80 üstelik +8 e kötü diyosan bravo

Hayatında CZ ye gitmediğin çok belli..Millet Mirage Shard diyor sen bana dagger diyorsun :)[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

peki atamıom diyelim peki ss de oynama yaptımı nasıl anlıcan??? belki çok profesyonelim bu işte?? ben sana diomki gel kendi gözlerinle gör diom yani .. ama bekle gelio ssler girince oyuna ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ettiniz konun içine hemen dağıttınız adam başlığa bakar +8dagger yazar içine girir bi msj wardır mirage düştü diye siz gelmiş yoq 69 yoq 68 yoq çift novayı tartışıonuz biri çoktan o sorunun cevabını werdi bile ama siz hala tartışıonuz ..[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...