Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE: "Tip"ler

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Bazı itemlerin imajları degistirldi...
Yeni zone geldi(Doda Camp)...
Yeni skiller geldi...
Upgrade sistemi gelistirildi,itemlar seviyelere sahipler...
Her seviye ye gore upgrade scroll getirildi...
+6 we sonrası takılar upgrade edilebilir hale getirildi...
Yeni Npc ler ve yeni questler getirildi...
Yeni moblar getirildi...
Eslant üzerindeki Birtakım moblar zone 1 e indirildi(Eski piana we Breth zone ları)...
Login screen degistirildi o eski itici cıglık cıglıga bagıran orc yerine fonda tatlı bir müzik esliginde 2 nation un bayan charları gorunuyor...

En belirginleri bunlar farkettiklerim olursa tekrar yazıcam:D:D:D[signature][hline]Name...: Eowyn
Server..: Diez
Clan.....: UPRISING
Level....: 6x
Job......: Arc Mage(Flame/Ice)
Nation..: Elmorad
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm unutmadan Lotto sistemi getirildi...
Lotto Abyss Gem gibi bir sistem Miraselth (Inn Keeper) a goturup Abyss Gem seklinde karsılıgında item alıyorsunuz...Her zone dan cıkması mümkün...[signature][hline]Name...: Eowyn
Sosyal ağlarda paylaş

bu guard işi güzel olmuş:)

benim gördüğüm ise dün czde human townunda lagtan öldük arkadaşla beraber şimdi girdiğimizde guard towerlar hala atıyor ve üsütmdeki talianın durabiltsi düştükçe düştü....

bundan sonra dikkat etmek lazım tek server olduğu için czde öldünmü relog yapıp a2/a3e gidemicez...yani PRESS OK^^

scroolar değişmiş ve dolandırıcılık artcak...millet NUS'u BUS die satmaya başladı bile gözümün önündeki adamda nusu 2m'e aldı...(renklerine dikkat edin )

priest impoct ve elixir staf çok hoş olmuş grafik olarak..(bankada onlar vardı şimdilik değişiklik onları gördüm)

param silinmiş 45m:/üstümdeki para
oldies clanındaki adamın birinin gbleri silinmiş...buda bir yenilik...

işallah japkodaki gibi siyah ve kırmızı cihitn olmaz ..daha görmedim ama işallah yoktur (çünkü ztn mageimini damgesi azaldı ve kırmız chitin 1 parçası 20şer ressit veriyo,siyahlar upgrade edilmiyo ama çok defans veriyo)[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar paraların silinmesini biz Roll Back* oldugunu dusunyoruz....Eger itemlerınızın/paranızın kaybolmasını istemiyorsanız ltf /save yazın periodik olarak(her logoutda veya her item Drop da)...

*Roll Back : geri donme char datanın kendini 1 onceki save e cekmesi...[signature][hline]Name...: Eowyn

[Bu mesaj ArcAngel tarafından 07 Eylül 2005 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet mobların agro mesafeleri kucultulmus eskisi gibi sizi olumune takip etmiyor...Belli bir mesafenin dısına cıktınız mı hızla spot a donuyorlar...[signature][hline]Name...: Eowyn
Sosyal ağlarda paylaş

korn3roth kardeşimiz sadece tek server olduğundan bahsetmiş fakat sabah gördüğümde(08:00 civarları) ise ares2 ve ares3 ün varlığını görebilmiştim fakat log in olma şerefine erişememiştim(bu yenilik deil sadece yenilik yaz falan demeyin lütfen bunun için yeni başlık açamazdım herhalde :D) bi de kapılardan geçiş paraları ACAYİP derecede artmış(item almıştım kapılardan geçecek param kalmadı neredeyse :D)[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
qwerty2, 07 Eylül 2005 19:30 tarihinde demiş ki:
said:
madnmad, 07 Eylül 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
hell breaker i olan warsa sekli, damage i degismismi yazsin.. warrior char'iyla girebilen olursa attacklarinda farklilik warmi solesin...

hell breaker ın şekli ve damagesi aynı.

alla alla onu neden degistirmemis adiler ya..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Typetr, 07 Eylül 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
said:
oytun, 07 Eylül 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
Magic Power(MP) takılar artık calışıyor!

eminmisin öyle bişi olursa Alcehmical sorcerer bana 1000 vuruo calışırsa 1600-1700 ki oynamanın anlamı kalmaz

ahuahahu adam bide takıalrı upgrade edersen nolcek :D[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asheroth, 07 Eylül 2005 21:56 tarihinde demiş ki:
Manner olayı artık tamamen aktif.
Bi de Abyss Dungeon da diğer ırk sizi öldürürse exp kaybediyosunuz. 47 lvl lık charımda 65k exp gitti her defasında.

hö?

[Bu mesaj Shakkil tarafından 07 Eylül 2005 21:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...