Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anılar :)

Treador

Öne çıkan mesajlar

Beyler bayanlar ko cılgınlıgı sona erdi ke baslıyor. Ko ile ilgili anılarınız (komik) varsa ve bizle paylaşmak isterseniz buraya yazın . :D[signature][hline]Nick:Treador
lvl: 5x :)
Clan: OSMANLITM
Np: sorma bile :(
kukry+6/60 satılır beramusta detaylar için ÖZEL msj atın :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha :D

bir anım daha var falconlarla..
mage'im var, golem kesiyoruz arkadaş partisi. spot1deyiz(falconların orası olmalı:)) son 2golem kaldı, geri çekilip burst atıyorum arkamdan falcon çıktı kafasını gördüm, saçları sexymiş gerçekten olduğum yerde 2kere sıçradım oyunu bıraktım ama nedense tp geldi ve sonra oturdum yerime oyuna zar zor dewam ettim:D gerçekten zor bir olaydı, anlatması da zor oldu uzun sürdü :D[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

tek basıma (bide 62 lvl arkadasım cleric buffer/healer) onla raven kesiorduk .... ben kestim .... kestim dediğim artık tek vurusluk canoı kaldı .... gidimde fireblade ile vurum dedim .... bi baktım canı tam dolduu anda vurmusum... tabi ben yerde :D[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

amaç town bomb yapmaktı :D en ezik bendim ölürsem :D exp fazla gitmesin die ilk seferde öldüm :D 2. seferde ben girdim mageler ölmüştü tek kaldım koşarak diğer taraftan çıktım bende :D[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 07 Eylül 2005 12:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi partideydik parti sıkmıştı dm lere bi inferno atimde town a gidim dedim ama aptallik bende partiden birisi görünümünü harpy yapmiş dm lerin oraya çekti hemmen allahtan reflekslerim iyiydi dm ler üstüme üstüme geliyolardı town yazısını kopyalamıştım be hemen ctrl + v enteR yaptim çok korkmuştum bunun üzerine su iştim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bndn;apos donuoduk samma çıktı hadi apos ları bırakalım samma yı keslim ddk :D . party i baştan kurdum falan (drop bana gelsin die:)) derken başladık kesmeye bi arkadasım tank yapmaya başladı ben de vur kaç %10 vur kaç %5 yaptım .. neyse kestik herkes kutunun başına üşüştü drop bana geldi ama drop .. Priest fp ydi :D çok gulduk ama hiç yoktan samma yı kestik :D giga m olcak die de ne heves yapmıştım..

2. bi gun bni 55lvl assasin :D s.q kescez die cagırdılar tank da bn olcakmısım neyse başladık kesmeye canı yarıdan assaı indi ama maasallah golemlerde belki bize de bişiler duser die taciz etti ve tum party unufak olduk :D

Bunlar sadece bossssss anılarım yakında T.k denicem cok saglam mage ler var clan da :D:D[signature][hline]Nick:Treador
lvl: 5x :)
Clan: OSMANLITM
Np: sorma bile :(
kukry+6/60 satılır beramusta detaylar için ÖZEL msj atın :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben bigün cz de dolanıyom sabaha karşı 4:30 şanstan cz bomboş bi bowl a giriyom bi aposlara dolanıp duruyom sonra cafeci kapatacam(sabah 5e kadar açıkcafe) dedi.bende dedim gidim town basam (warriorum) gittim towna bamaya başladım potları daldım içeri la bi baktım kuleler ateş etmiyor MEĞERSE BİZİM TOWNMUŞ ordan bi kaç kişi benim heal basarak koştugumu görünce saldırıya uğradıgımı sandılar hemen bana koştular baktılar kimse yok anlamadılar tabe kendi townumu bastıgımı[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

bi keresinde apos dönüyoz ama partideki hiçkimse aynı clandan deil herkes farklı clanda gelip parti isteyene clan party sory diyip yolluyoz partideki mage yabancı gerisi hep türk 2 saat sonunda mage kendi başladı clan party demeye bizde bi kopma oldu aklınız durur sessiz duruyordu baktık kendi coştu[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
www.forever-isc.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geri_donecem, 07 Eylül 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
ben bigün cz de dolanıyom sabaha karşı 4:30 şanstan cz bomboş bi bowl a giriyom bi aposlara dolanıp duruyom sonra cafeci kapatacam(sabah 5e kadar açıkcafe) dedi.bende dedim gidim town basam (warriorum) gittim towna bamaya başladım potları daldım içeri la bi baktım kuleler ateş etmiyor MEĞERSE BİZİM TOWNMUŞ ordan bi kaç kişi benim heal basarak koştugumu görünce saldırıya uğradıgımı sandılar hemen bana koştular baktılar kimse yok anlamadılar tabe kendi townumu bastıgımı

muhauausdhauhdsalasdm.zzadaçsdasdö bööö :D:D:D geridönmüşssün azuhzaudha[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

walla dün ko da czde ilk ve son pk mı yaptım oda nasıl oldu anlamadım bi paper mageye (yazık) 8 10 kişi yakalamış ne war ne yok vuruyolar bende görüverdim şans iste bi pilarlık canı kalmış çaktım ve yattı SS bile aldım yapmasını bilsem buraya koycam ama bilmiyomki :D:D:D:D:D
(sanırım hırsızlık bu olsa gerek)
:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

abı hiç unutmuyorum lvl 17 yım daha kallkugaya adım attım bı baktım önüme boss cıkmıs dragon toot.abı onu gözüme kestirdim gittim yanıma tabıı ben mage olarak.
stafla patlatabna kadar bana bı koyduu pıanada aldım soluguu a.q
hey gıdı gunler bee.ama su anda lvl 62 yım
ıyı bı clandayım eger ke denk gelırse affetmem gıbı gelıo bana

:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...