Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dredg hakkında soru..

Creus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sırası(tarihi) ile bu arkadaşların bütün albümlerini yazabilicek birileri varmı.. yani tam anlamıyla takipçisi olup bilgisi olan.. kafam allak bullak oldu nette aradım her yer başka bişe söylüyor çıldırıciiim...
yardım ederseniz memnun olcam ben.[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

orph ep - 1997
excerpts from 'leitmotif' (sampler) - 1999
leitmotif - 1999
industry demos - 2001
leitmotif re-release - 2001
extended play for the eastern hemisphere - 2002
el cielo - 2002
coquette - 2004
catch without arms - 2005[signature][hline]valandil ownz j0o!
gonna break down the doors.
WoW - Kelvin /BL , Xrzug /TM

[Bu mesaj Head tarafından 07 Eylül 2005 13:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh. taamdır çok saolun arkadaşlar.. bazı dengesiz insanımsı arkadaşlar bana yeni albüm çıkarttılar ode to sun die filan dediler.. inanmadım ama insan böle bi gruptan yeni bişiler çıktııını duyunca deliye dönüp aradığından sormak zorunda kaldım.. eğer diskograpileri öyle ise bende bi yannışlık yok.. tekrar saolun...[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliorum eve töle oluo uzun zamandır dinniorum kendilerini zaten : )
ama şöle bişi çıkarttıını söledi arkadaşım
ode tp sun (advenced) die 16şarkılık bişi demişti yannış hatırlamıosam bend enası olur diyip senin kurduun ilk cümleyi sölemiştim ona oda benim sana sölediim ilk cemleyle devam edip savunmuştu ama yalanmış gene iyice baktım etrafa bide siz söleyince filan.. saolun tekrar : )[signature][hline]Sanırım içmek,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...