Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ke Clan isimleri Yamuldu..

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

Bu arada şuan KE test sürümünde diyo tekrar Aresden başka giren server yok Giremeyenler üzülmesin girmemeniz çok daha iyi ... Bu arada tüm 3 server bir serverda toplanıyor Eslanta bakmadım daha ama harita büymediyse onca kişi nasıl sığacak oraya Zaten ko Da full
bütün Spotlar ulan KO iyiydi nerden geldi başımıza bu..Oyunun içinde herkez chatten çok pis Sövüyo oyuna ve gm e millet sıyırdı en sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 07 Eylül 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Bu arada şuan KE test sürümünde diyo tekrar Aresden başka giren server yok Giremeyenler üzülmesin girmemeniz çok daha iyi ... Bu arada tüm 3 server bir serverda toplanıyor Eslanta bakmadım daha ama harita büymediyse onca kişi nasıl sığacak oraya Zaten ko Da full
bütün Spotlar ulan KO iyiydi nerden geldi başımıza bu..Oyunun içinde herkez chatten çok pis Sövüyo oyuna ve gm e millet sıyırdı en sonunda

valla ben estalnta gitmicem bile ksci vb. adamlardan kurtulmaktan mutluyum lufersonda(brethde)sırf 3 tane harp slot var hep orda kascem lrde var brethde apos olduğu için bence daha ii oldu ezikler estlanta ben lufersonda.....[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...