Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Soul ve verdigi url hakkinda;

madnmad

Öne çıkan mesajlar

1- bu arkadasin verdigi link'ten patch i indirip oyuna girebilen herhangi biri warmi.. tek bir kisi ?
2- o linkteki dosyayi ben antivir ile scan ettim baska programlarla scan edip kontrol eden oldumu key logger'a karsi..
3- sabah erken saatlerde launcher i kullanarak downloadlarini yapan arkadaslar anladigim kadariyla oyuna girebiliyor bizse hack shield hatasi aliyoruz ne i$?
4- dark soul ne zamandir bu sitenin mudavimidir kac msg i wardir cok merak etmekteyim..
5- bu sitenin alan yoneticileri nasil olurda yonetmekle yukumlu olduklari bolumde herkezi ilgilendiren bi url verildiginde linkteki dosyayi indirip check etmezler..
6- e bunu yapmicaksaniz ve tamam kardesim bu dosya saglam paticik farkiyla buyrun hizli hizli indirin demeyecekseniz ne demeye alan yoneticisi oldunuz siz?

hepimiz bilgi ve aciklama bekliyoruz.. git indir kardesim k2 networkd ftp'sinden demeyin bana su anda cok yavas (2.8kbps).. elimizde saglam bi link war.. indirip guvenilirligini test ederseniz bu kadar insani merak icinde oraya buraya kosusturup yeni baslik acmak zorunda bırakmazsiniz...

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 07 Eylül 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
1- bu arkadasin verdigi link'ten patch i indirip oyuna girebilen herhangi biri warmi.. tek bir kisi ?
2- o linkteki dosyayi ben antivir ile scan ettim baska programlarla scan edip kontrol eden oldumu key logger'a karsi..
3- sabah erken saatlerde launcher i kullanarak downloadlarini yapan arkadaslar anladigim kadariyla oyuna girebiliyor bizse hack shield hatasi aliyoruz ne i$?
4- dark soul ne zamandir bu sitenin mudavimidir kac msg i wardir cok merak etmekteyim..
5- bu sitenin alan yoneticileri nasil olurda yonetmekle yukumlu olduklari bolumde herkezi ilgilendiren bi url verildiginde linkteki dosyayi indirip check etmezler..
6- e bunu yapmicaksaniz ve tamam kardesim bu dosya saglam paticik farkiyla buyrun hizli hizli indirin demeyecekseniz ne demeye alan yoneticisi oldunuz siz?

hepimiz bilgi ve aciklama bekliyoruz.. git indir kardesim k2 networkd ftp'sinden demeyin bana su anda cok yavas (2.8kbps).. elimizde saglam bi link war.. indirip guvenilirligini test ederseniz bu kadar insani merak icinde oraya buraya kosusturup yeni baslik acmak zorunda bırakmazsiniz...

:tebrikz: bravo iyi konustun :D

EDİT: ben de link i deniorm iisallh calışır :([signature][hline]Okul acılıo 5x de kaldık :( bi de LGS var hay [/b]ÇİÇEK BÖCEK[b]

[Bu mesaj Treador tarafından 07 Eylül 2005 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

WAR GİRDİM BİRSÜRÜ SCAN DE ATTIM BİŞEY YOK DURDUK YERE ADAMA LAF ATIONUZ TŞK ETCENİZ YERDE ADAM İİLİK YAPMIŞ FTP KAPALI OLUO ARASIRA LİNK WEREM DEMİŞ SNN YAZDINA BAK O LİNK LAUNCHER A 10TAKAR O KDR .. Bİ SORUN BİLE YOQ BABALAR GİBİ OYNUOM..[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

tamam benimde duymak istediim sey bu.. ama yinede alan yonetcilerinin bu linkteki dosyayi indirip check etmeleri lazim.. yada guvenilirliginden emin olmadiklari bi dosyanin linkini bu forumda yayinlatmamalari lazim.. sora 10'larca paticigin sifresi hacklenirse biz bundan sorumlu deiliz diyemezler.. senin forumunda yayinlanmis bu dosya.. ben direk seni suclarim bu kadar.. ya test ediceksin yada tutmayacaksin o linki burda..

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 16:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar bana gore sıstemı kokunden yuklemek lazım yane knightonlıne worlddan gercı download kısmında patch cıkmıo ama baska yolara yonelmek bana gore yanlıs olur kı

bana gore su sıralar trojen yaygınlascak sebebı uzun bı sure sıfre degıstıremedık dıkkatlı olmalısınız
Sosyal ağlarda paylaş

Hack Shield hata veriyor bu herkezde oluyor.Sürekli denican 97. kezde girdim..Kimsede çıkaramaz beni artık :)

Sabah konu açtım orginal serverların linkini verdim stickly yapıldı hatta ama ordan çekemeyince başka yerlerden çektiniz şimdide acaba keylogermı var diyorsunuz.[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Dark soul' un verdiği link' den indirdim, hiç bir sorunlar karşılaşmadım. Scan ettim ayrıca, herhangi bi trojan/ keylogger zart zurt çıkmadı..

ha bu arada her link için yorum yazmamız imkansız...

Ha bi de lonely nin yazdığı yazıyı okuyun lütfen..[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

evet lonely gerekli aciklamayi yapmis hakaten.. ben sabahin korunde millet uyurken hzlica indirdim launcher dan bana dokunmayan yilan bin yasasin demis.. ha bu link benim forumumda yayinlandi ama banane sifreniz hacklenirse bana gelip aglamayin hacklenen ben deilim ya demis.. bunun yerine ben indirdim test ettim saglam bu dosya indirin desin.. yada sizin guvenliginiz beni baglamaz bunun icinde ugrasamam desin kaldirsin o linki ordan... nokta...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 07 Eylül 2005 16:18 tarihinde demiş ki:
Ben Dark soul' un verdiği link' den indirdim, hiç bir sorunlar karşılaşmadım. Scan ettim ayrıca, herhangi bi trojan/ keylogger zart zurt çıkmadı..

ha bu arada her link için yorum yazmamız imkansız...

Ha bi de lonely nin yazdığı yazıyı okuyun lütfen..

oh yaaa.. bi an sizde knight online gm'lerine donuceksiniz die korktum walla... budur iste.. cok tesekkur ederiz efenim zahmetiniz icin...
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi oynayabilsem babalar gibi :D.. surekli account in use.. ulan bu heriflerin yaptiklari bi is dogruduzgun olsun ya.. bi is ya... ke, ke die harap ettik bunyeyi.. ko da en azindan oyuna girebilioduk simdi oda yalan oldu :D eskiden gm yoktu simdi sadece startup screen war, oyun yok.. oda hs update i gecebilenlere tabi :D hahaha.. allah cezasini versin bunlarin ya :D atlantikî yuzerek gecmek bu oyuna girmekten daha kolay..

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 16:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

darka sonsuz tesekkurler kaspersky ile tarattım ayrıca bilgisayarımda antikeylogger de yuklu herhangi bi sorun cıkmadı ama HS devamlı sorun cıkartıyo o kadarda oalcak birde level atlınca veya dusunce bende degisik ex bugları oluyo manalar 20000 e cıkıyo falan filan oyun bugları daha cok fazla ama nabalım zamanla olucak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 07 Eylül 2005 15:50 tarihinde demiş ki:

Bidaha size iyilik edenin allah belasını versin 2003 den beri üyeyim,balonlu adam bile bana laf atıyo,topicte nası indirileceğini 30 kere anlattım,hala dosyayı indiremiyosan o senin öküzlüğün, fileforum nette en büyük dosya arşivi olan sitelerden biridir,indirilen hiçbir dosyasında trojan keylogger yoktur,bari zahmet edip kayıt tarihime baksaydın[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

ben dosyayi senin ilk yazdigin topicte gordum indirdim.. rahatlikla kurdum bilgisayar uzmaniyim.. sen 2003 ten beri buraya uyeysen ben 97'den beri net kullanicisiyim.. hotmail accountum tam 6 senelik yani cok konusma.. simdi "ben 3 ya$indan beri metal dinliyorum ulan" muhabbetine donmesin bu.. ustelik sozum sana deil forum moderatorlerine idi.. neden dosyayi test etmediniz die.. ne yani bu aglamakli tavirlar? iilik yaptikta yaranamadik bi daa iilik yapanin allah cezasini versin falan.. ne yani sen soledin die sorgulamadan kabul mu edelim? ben dini bile sorgulamadan kabul etmiyorum kardesim... beni kimse anlamiyo uhuu.. yanli$ tavirlar bunlar.. sen bi iyilik yapmi$sin dosya da saglam cikti.. herkez te$ekkur etti.. bende ederim saolasin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dark_Soul, 07 Eylül 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
bak benle ağız dalaşına girme bilgisayar konusunda,92 den beri bilgisayar kullanıyorum ilk bilgisayarım IBM 486dx di,97 den beri net kullanıyosan bu dosyayı netten çok rahat bulman lazım,neyse yaşını bilmiyorum o yüzden daha fazla uzatmayacam...

uzatma tabi ii bi is yaptin zaten.. once emin olamadik tabi.. ama simdi cikti ortaya dosyanin temiz oldugu.. sagol yani kasilacak bi durum yok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...