Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica hüsranı

Loserandlost

Öne çıkan mesajlar

abi metallica bit-mez. Bunu böyle bilin. Belki yeni albümleri iyi olmayabilir ama onların sahneye çıkmaları bile yeter. Hiç kimse metallica çok kötü demesin çünkü admalar yine geçenlerde mtvdeki canlı konserde gözüktü ki adamlar yine eski şarkılarını süfer çalıyolar. Sadece olay yeni şarkı yapamamakta bence.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 16 July 2003 18:15 tarihinde demiş ki:
abi metallica bit-mez. Bunu böyle bilin. Belki yeni albümleri iyi olmayabilir ama onların sahneye çıkmaları bile yeter. Hiç kimse metallica çok kötü demesin çünkü admalar yine geçenlerde mtvdeki canlı konserde gözüktü ki adamlar yine eski şarkılarını süfer çalıyolar. Sadece olay yeni şarkı yapamamakta bence.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer

sanmıyorum
eski şarkılarını eskisi gibi söyleyemiyolar
konserde james in sürekli nefesi bitiyodu....[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ne baarıyon bonkıraşır :P
ah gözüm çıkmış :D
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

[edit: bir üstteki mesajı quotelamayın! /ema]

sanmıyorum
eski şarkılarını eskisi gibi söyleyemiyolar
konserde james in sürekli nefesi bitiyodu....[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
Dellenenrüzgar

ya sen o zaman bi fade to black 1985 i indir kazaa dan falan gör bakalım eskiden çok mu güzelmiş james in sesi gençken.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Emaleth tarafından 17 July 2003 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum çok ince bi sesi var ama biri bana desin st anger yada herhangi biri fade to black ten daha iyidir kafamı kesicem...
(kıllığına biri dicek şimdi nys)
ikincisi dediğinin alakası yok Solonor.....ben James in sesi kötü demedim...sadece artık.....bi derece eski şarkılara yetişemediğinden bahsediyorum...nefesi çok tükendi konserde...özellikle konserde[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

metallica nereye bitmiyo? load albümünü çıkardıktan sonra adam gibi bi parçalarını hatırlamıyorum ben. en fazla 2-3. (bozulmaları apayrı mesele)
s&m'i çıkardılar takdir ettik "belki hani olur ya eski zamanlara dönüş..." dedik ama yine bana göre hayal kırıklığı yaratan bi albüm çıktı. eski sesi kalmamış artık ben onu gördüm bu albümde hetfieldın. körü körüne "metallica rulz" demek saçma olur artık bu noktadan sonra[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Bonecrusher, 08 July 2003 00:25 tarihinde demiş ki:
Petek Dinçöz bir lamerdir mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sizle tartışmıycam zaten bu kadr kişiye haklı olsam da haksız çıkarım. :D[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

gençkenki sesi evet çok güzel diildi kabul.. (gerçi o dönemlerin beğenilen vokal tarzının o olduunu belirtmeden geçemiyciim) fakat and justice for all dan tut reload a kadar süper bi vokal yaptı bence hetfield. Vokal de öle bi enstrüman ki bozulunca yenisini alamıyosun...[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 17 July 2003 00:49 tarihinde demiş ki:
bence gençkende güzelmiş ama boyna sesini geliştirmiş.one şarkısında bence çok güzel vokal yapio.son albümüde bence müzikal anlamda hiç bir şey ifade etmeyen sırvalık gaca gaca dan başka bişey deyil![hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM

yapma be...
bu kdr acımasız olma o albüme sonuncudan iyiydi
Astronomy,No Leaf Clover yine iyi ya........[hline]Eraq, 09 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben metallica'nın ismi cismi bilinmeyen şarkılarını dinlerim. Reload'u bayağı dinlemiştim. Tarkan'ın 2. albümünün kasedini dinleyerek bozduktan sonra en çok dinlediğim albümlerden biriydi reload.

Fade to black, sad but true, nothing else matters gibi parçalar çok çekmio beni. Fade to black My Friend of Misery gibi çekmez beni.

Yada Nothing else matters asla bir Hero Of The Day olamaz bana göre. Low man's lyric ve No Leaf Clover da çok dinlediğim parçaları. Onun dışında pek dinlemiorum.

Silverchair'i keşfettikten sonra zaten pek metallica adını telaffuz etmez oldum heheh.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...