Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi kartın sorunu..

Cute_X

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler dün kredi kartından accountumu açtırdım ama açılmadı hala mastercard kullandık ama kredi kartından para çekiyorlarmı yoksa direk içinde para olmalımı acaba hata yaptık herhalde :(

Morfein Nightwish

Bide sorceror oynatması nasıl bilgi verirseniz sevinirim :)[hline]Kutsal Bakirenin Koruyucusu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Deep-Night, 14 July 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
subscription sayfalarına nasıl ulaştın ben kaç gündür giremiyorum fıtık oldum.[hline]8-)

Sende ne hata veriyor?Ve nerde tıkanıyorsun[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Cute_X, 14 July 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
Ya beyler dün kredi kartından accountumu açtırdım ama açılmadı hala mastercard kullandık ama kredi kartından para çekiyorlarmı yoksa direk içinde para olmalımı acaba hata yaptık herhalde :(

Morfein Nightwish

Bide sorceror oynatması nasıl bilgi verirseniz sevinirim :)[hline]Kutsal Bakirenin Koruyucusu :)

Kullandığınız kredi kartı sanal kart olmadığı sürece içinde para olmasına gerek yok.
Bu sırada bendede aynı olay var şuan Deep bugun yarın açarlar siteyi bir ara eu serverlarına upgrade yaptılar onlan ilgisi olabilir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...