Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öhöm Ke mi geliyor yarın ?

Densiz

Öne çıkan mesajlar

şimdi arkadaçlar biz KE yi normal launcher dan mı update edecez yoksa bize ayrı bi link mi yollanacak maillerimize? Ya da bi arkadaşın iddiasına göre mail yoluyla yollanmaya başladı da bizim mi haberimiz yok(Çünkü bana aresten biri kendi msn enine link geldiğini we de kendisine yeni şifre yollandığını we hatta %24 ünü indirmek için 6 saat geçtiğini iddia etti). herhangi bi bilgisi olan warsa iletirse sevinirim.şimdiden teşekkürler[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schwenzing-ho, 06 Eylül 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
şimdi arkadaçlar biz KE yi normal launcher dan mı update edecez yoksa bize ayrı bi link mi yollanacak maillerimize? Ya da bi arkadaşın iddiasına göre mail yoluyla yollanmaya başladı da bizim mi haberimiz yok(Çünkü bana aresten biri kendi msn enine link geldiğini we de kendisine yeni şifre yollandığını we hatta %24 ünü indirmek için 6 saat geçtiğini iddia etti). herhangi bi bilgisi olan warsa iletirse sevinirim.şimdiden teşekkürler

90 mb lık bir patch ve %24 ü 6 saat geçiyo hayret doğrusu senin arkadaşın nete 33.6 kb ilemi giriyo anlamadım mailden felan yollandığı yok ayrıca diğer patchler gibi launcher dan update edilecek ve maskelenecek olay bu kadar mailden şifre isteme ve burdan download et gibi linklere tıklamayın sakın hepsi adi lamerların işi linkten trojan atıyolar mailde kullancı bilgilerinizi istiyorlar zaten foruma yazmışlar aldanmayın sakın böle giderse bu KE de adi lamerlar iş başında KE gelecek herşey dahada bozulacak[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...