Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+7

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

güsel kardeşim +8 silahlar ve unique silahlar parlar.
senin dediğin bi hacımurat aldım ama 180 yapmıyor neden gibi oldu :D[signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bende ilk noob zamanın zar zor para biriktirip scorpion scythe almıştım gören bana nasıl yaktın diyordu ateşe tuttum demiştim[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 05 Eylül 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
güsel kardeşim +8 silahlar ve unique silahlar parlar.
senin dediğin bi hacımurat aldım ama 180 yapmıyor neden gibi oldu :D

uniqu silahlar +6da yanıyo +3staf yanmuyodu mesala vardı bende +3 yanmıyodu....+6da yanıyo silahlar...(uniquler)[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...