Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danımarka-Turkıye

vitae

Öne çıkan mesajlar

türkiye-danimarka

3 eylül cumartesi 21:00
inonu stadyumu

Numaralı: 150 YTL
Kapalı Üst: 100 YTL
Kapalı Alt: 100 YTL
Yeni Açık: 15 YTL
Eski Açık: 15 YTL[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
theCio, 28 Ağustos 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
İnönüde niye yapıolar ya Şükrü saraçoğlunda yapsınlar atmosfer daha iyi

Saraçoğlu'nda inşaat var.
tamam maç oynanıyor Fenerium tribününün altına da seyirci giriyor ama yine de inşaat bitmeden olmaz sanırım.

Fener şamp ligindeki ilk maçına kadar yetişecek sanırım daha 1 ay var ona.

biletler evet kazık dingiltere maçında da öle yaptılar. bişeye benzemedi. ben 4 koli pepsi alıp gitmiştim :D[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

allahım bir ülkedeki bütün federasyonlar mı gerizekalı olur. eskileri de böyleydi

ingiltere maçına da gittim yunanistan maçına da

ikisi de paragöz federasyon yüzünden tribünsüz oynandı 2 gıdım ses çıkmadı desteksiz olunca takım da bir halt yapamadı

şimdi son yılların en önemli maçına çıkıyoruz. kazanamaszak herşey bitecek. gidip tribünleri 100milyon yapıyorlar. sonra da suçlu ersun yanal diye görevden alıyorlar. ülke de bunu görmüyor kendi sahamızda 1 tane maç yapamadık hep seyircisiz oynadık buna bakmadın ersun yanalı astılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Fatih Hoca "bu maçı kazanamazsak, berabere kalsak da yeter" falan demeye başladı, anlayın artık ne kadar umutlu olduğumuzu.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!

[Bu mesaj elektrot tarafından 29 Ağustos 2005 20:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...