Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danımarka-Turkıye

vitae

Öne çıkan mesajlar

kral tabii
bi forvet için gol kaçırmaktan doğal ne var
adam parmağıyla ittirince kendini yere atarsa da penaltı zaten
alpayda harika oynadı valla
o golde adamını ne güzel kaçırdı ben öyle güzel kaçıran adam görmedim
ulan volkanda süper kaleci yemin ediyorum, kapattığı köşeden gol ymeek her kalecinin yapabileceği bişey değil.
Hele ümit özat, aman yarabbim o kadar güzel sağ ayağın burnuyla TACA orta yapan adam görmedim ben. helal olsun hepsine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 04 Eylül 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
maçtan sonra ne kadar güzel sallıyo herkes ya zafer biryol ne alakaki şimdi?oynadığı 4 maçta naptı fenere geldi diemi alınacak alakayı kuramadım

ne alakası var fenere gelmesiyle.bence daha yararlı bi forvet zafer biryol.[signature][hline]couple of dreams...
Sosyal ağlarda paylaş

yararlı olur belki ayrıda konyada zaman zaman attığı gollerden başka bi şeyini görmedik bu sene daha hiç görmedik hele fenerde oynasın başarılı olursa alınır elbet daha tuncay nihat necati ümit gibi bi sürü forvet var bek bulsunlar başka bişeye gerek yok[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NazgulTheGosu, 04 Eylül 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
yenemedik iste hala hakan falan olursada yenemeyiz adam kabiliyetsiz istekli ama basarısız ismi var diye kimse top oynamamalı bence hakeden oynamalı hakan 90 dk o sahada kalmayı hak etmedi. hakem bence iyiydi golde temiz omuzyla alıor ve omuz futbol kurallarında el olarak sayılmıyor bos konusmayın

Bir futbolcunun ismiyle prim yapıp oynayamayacağını sen anladın da Fatih Terim anlamadı sence?Bu adam Gs'nin mazisinde yer edinmiş Bülent,Arif gibi isimleri kadro dışına atmamışmıydı..Ersun'dan banane Hakan'ı oynatmak için teknik direktör olmadım diyip çok kolay kadroya dahi almayabilirdi Hakan'ı ve çok da büyük bir tepki almazdı şu forvet bolluğu çektiğimiz dönemde..Demek Hakan'ı kabiliyetsiz bulmuyor ve ihtiyacı olduığu için oynatıyor.[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

hakan şükürün oynama sebebi ismi falan değil.. BOYU!

bizim gibi şişrmeye alışmış bir futbol tarihi olan bir ülkede , 5 sene sonra ersen , 10 sene sonrada hüseyin kartal forvet olursa şaşırmayın..

olmak zorunda...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

hakanın oynama sebebi bi önceki maçta uzun boy sıkıntısı çekmemizden dolayı oldu
hep kanatlardan gelip orta olayına giriştik uzun olmayınca da değerlendiremedik
bu maçtada fazla kanat organizasyonu olmadı gibi[signature][hline]Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih'i Terim asist ile görevlendirdi. Terim'in hatası tamamen ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

Tekke iki golude yaratan adamdir.
okanin goludne ortayi yapan o
serbest vurusu yaptiran gene o.

orta sahada ilk yari sicinda fatih geri cekildi de toparladik biraz.
adam ilk yari orta saha oynadi resmen ve ilk yari orta sahada oynayanlardan cok daha iyi oynadi.

hakanda gayet iyiydi her topu indirdi fatihe cok guzel bir top birakti hatta.

tek hatasi kacirdigi karsi karsiya goldu olmamasi lazimdi ama oldu.

gene buraya yaziyorum fatih alternatifsiz bir futbolcudur hakkiyka gol krali olmustur gene milli takimin gollerinin nerdeyse yarisini hakkiyla atmistir.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica volkan iyi bir mac cikarmadi ve kesinlikle mukemmel degildi.

topu tutacam diye yedi golu tutamayacagini onceden ekstirip disari atmasi olmadi iki hamlede almaya calismasi lazimdi.

rustuye laf ediyoruz ama ondan iyiside olmadigi bariz ortada.
merak etttigim rustu gidince napacagimiz.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

rüştüyü ; fatih terim onu ilk kez milli takım kalesine koyduğu zaman ile şimdiki haliyle karşılaştırırsanız , volkana da şans vermek zorunda olduğumuzu görürsünüz...

volkan iyi kaleci , ama ne yazıkki o da daumun elinde çürüyüp gidiyor :([signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...