Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danımarka-Turkıye

vitae

Öne çıkan mesajlar

ulan ya of ya,90 da çıktık dışarı bir şey olmaz diyerekten 92 de atmış adamlar yıkıldım dışarıda oturup ağlayacaktım,stadda olsam heralde daha kötü olurdu,ne şans be :([signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

sistem deişmeli bence..
3-4-3 e dönmeliyiz hücumumuz ciddi zayıf.defansıda halletmemizlazımda daha çok gol atabilirz bence..
maça gittim bende bugün..bi kere hasan batırdı..okan iiydi.ümitözat iidi..hamit ilk yarı batırdı ama o da hasnaın suçu vardı yine de hamiti beğenmedim..
alpay maç boyü süper oynadı ama o şabanlığını yine yaptı son dakka..
şabanlığını tek alpayda yapmadı hakanda klasik olarak deli gibi gol kaçırdı..yıpratıo ii hoşda eskisi kadarda yıpratamıo artık..şu mübarek yerinin ümit karana bırakmalı..

fatih tekkenin bu takımda işi yok abi santrofor olarak..ii olabilir ama yeterli diil..malatyaya karşı maç oynamıosun sen...

yinede ii bir türkiye avrdı bence..zor bir işti..
bu arada tümer hakikaten iiydi..
bence trnin sakatları dahil olması gereken kadrosu şöle:
1-volkan
2-i.toraman
3-alpay
4-ümit özat
5-emre
6-okan
7-tümer
8-yıldıray
9-ümit karan
10-tuncay
11-nihat

3-5-2 oynarsa tuncay sol açığa kayar,nihatla karanda forvet oynar..nihat formda diilse serhat oynar..karan formda diilse tekke oynar..bence budur çünkü tekkenin defansı yıpratıcı bi iki pasından başka bi şey göremiorum..ümit yine aralara kaço kafa vuruo vede hırslı..bence böle bi takımla ümitli olurum...

hakandan daha ii iş yapacak adamlar var malesef..trnin tecrübesiz dediğimiz oyuncularını hor görmek,bi zmanlar ki kadronun hangi tabuları yenerek o sistemi oturtup başarılar yakalıdklarını hatırlasınlar..
yenilere güvenelim..[signature][hline]zebani..
Sosyal ağlarda paylaş

şöle gereksiz adamlar burda nie durur ya terimden cacık olmas dien arkadaş eminim senden ii bi cacık olur bence neyse terim yıllardır bu görevin başında deil ersunun verdiği enkazı toparlamaya çalışıo hiç bi takımı yenemeyen ersun sayesinde bu durumlara geldik terimde şu 3 maçtan sonra iice takımı kendi kfasına göre şekillendirecektir böle kritik dönemde bi anda başkta takım çıkarmasını bekleyenleri anlıorum çünkü hayatında konuşmak için konuşan geyik tiplemelerden öte deiller[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

ruhlu mu oynadık bu maç yanlış taktik yaptı ilk yarıyı yenik kapattık.Farkına vardı hatasını düzeltti.Ama genede iyi oynamadık attığımız goller şanstı frikikten ve okanın balına ayağının gelişine attığı gol. şanstı.terim gitsin demiyorum kadroda revizyon lazım.[signature][hline]Ben Wallace
Sosyal ağlarda paylaş

fatih mi !?! hakan olmasın o ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...