Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden USKO ?

Densiz

Öne çıkan mesajlar

evet neden USKO
bunuda merak ediyorum.

------------
bu arada level kasma bug ında cevabımızı aldık. Ben modlar yazmayın diyip forumu kilitler diye düşündüm. Direk silindi. Neyse bir bug ı da bilmeyi verin. Sadece şunu bilin herkez alnının teri ile level kasmıyor. senin 20 saat online olarak, en iyi party ler ile kasabileceğini adam 10 dk vakit ayırarak kasıyor ve anlaşılmıyor.

Aslında bu konuyu laf olsun diye açtım. Bu son sözümü söyleyebilmek icin. Ama yalanda değil hep merak ettiğim birşey.[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 250YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

Japko kalitelimi ?

Sonuçta caponlar ın sevrerı. Kalitelidir diye tahmin ediyorum.

---------

level olayına girmeyelim. Bu konuyuda silerler. Sadece haberiniz olsun. Edit char satın alıyorlar gibi söylemlere bir bakıma cevap vermiş oldum.

Kim 70 e kadar kasarki 24 saat harpy den beynin sulanır. Ben beramusta 15 gündür 65 e kasan insanlar tanıyorum

----------[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 250YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 05 Eylül 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
evet neden USKO
bunuda merak ediyorum.

------------
bu arada level kasma bug ında cevabımızı aldık. Ben modlar yazmayın diyip forumu kilitler diye düşündüm. Direk silindi. Neyse bir bug ı da bilmeyi verin. Sadece şunu bilin herkez alnının teri ile level kasmıyor. senin 20 saat online olarak, en iyi party ler ile kasabileceğini adam 10 dk vakit ayırarak kasıyor ve anlaşılmıyor.

Aslında bu konuyu laf olsun diye açtım. Bu son sözümü söyleyebilmek icin. Ama yalanda değil hep merak ettiğim birşey.

Soruna basit cevap vereyim istersen ama kızma ne olur sadece birşey söylemek istiyorum bak şimdi yukarıda göster diye bir buton var ona basıp tüm konuları göster deseydin cevabı görebilirdin her neyse seni zahmetten kurtarayım ve anlatayım.
Önceden yani uskodan önce malezya (MAYKO) server açılmıştı ilk zamanlar betaydı sonra paralı oldu eski adonisçiler bilir. Her neyse sonra orası boşlamaya başladı çünkü usko açılmıştı elimizde başka bir alternatifte yoktu ve bedavaydı millet fısıltı gazetesi sayesinde oraya girdi. Daha sonra japko açıldı mayko parasız server açtı ama bu arada uskoda kasan kastı ve bırakmak istemedi tabi japko ozamanlar zordu patch yoktu birde oyun saçma gelmişti haritayı büyük bulan oldu birde eslantta 60 olayı iyi reklam yoktu yani kısaca ondan usko sanırım yeterli olur bu cevap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...