Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babacum'un Rock'n Coke 2005 izlenimleri

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

festival guzeldi, ilk gune bilet bulamazken amcam basin davetiyesi verdi 2 tane, birini ben kullandim digerinide 46 milyona sattim tertemiz oldu, ilk gun arabayla girerkende, biletle iceri girerkende anormal sira vardi, cardrock gisesinde essek gibi sira vardi, sonradan ogrendikki direk 20 lik kart alacaksan sirayi es gecip direk soldan formu doldurup en saga veriyosun 20ytl ile hemen beklemeden karti aliyorsun, tuvaletler cok berbatti ama ilk festivalide hatirliyorum ondada berbatti, eger festival suresince o hale geldilerse iyide onlari nasil dezenfekte ediyolar petri kabindan beterdi klozetin ici, yemekler fena degildi, cesit azalmisti ilkine gore, ceza cikmamali, cunku zaten bilet satiliyor o ciksada cikmasada, gelen insanlarin janresi korunabilir festivcal ismi cevresinde, elalemin eski musluk tamircisinin kufurlerini dinleyip ortamda 2 cephe ayirmaya gerek yok. skin cok harika harika degildi yani sarkilari guzel idi ama yeni birseyler katmadi sahnede, korn konseri gordugum en efsane konserlerden biriydi, sadece 2 tane bi tarafina koydugumun kilcigi sevgilisiyle gelmis onune almis arkadan kolunu atmis ittirmeyin diyodu, kavga cikar gibi oldu, sonra korn diye bogurerek 6-7. siraya geldik, konser basladimi zaten kut diye korn konserinin en iyi izlendigi yer olan 2-3. siradaydik one gecmeyede ugrasmadik eglenelim diye. korn inanilmazdi, zaten sarkilari tam azmaya uygun oldugu gibi bide, seyirciyi oynatmayi biliyorlar, mikrofon ciktigi saniye bile insanlar bi groaawwa yapti, arka arkaya simdi hatirlamadigim sarki, sonra one, sonrada freak on a leash e gectiginde artik geberdik bittik, yagmur tam adam another brick in the wall'un solosunu atarken yagmaya basladi biz hafif sagdaydik adama bakarken hafif gokyuzunu goruyorduk ve arkadasindan yagmur yagmaya basladi bayagi efsane idi, sonra yagmur iyice artti, insanlar kacistirdi, son 3 sarkiyi en onden izledik, ama en azmalik sarki blind i en onden izlemek epey baydi o yuzden tavsiye bu konser en iyi 3-4. siradan izlenir. korn bittiginde sesim travestiye benziyodu bogurmekten, ciktik yemek yedik, kahve asiri pahaliydi, sicak bi corba gecirdik bogazimizdan, ondan sonra cure u arkadan izledik, cure biraz fazla caldi bence, 2. bis ten sonra bakti insanlarda ruh yok geri donmemeliydi, lullaby calarken ne yaptilar bilmiyorum bas igrenc geliyordu, devamli arka arka oluyordu patlak ses geliyordu, sonrada oyle devam etti. biraz baydik. ertesi gun gene gitmemeyi dusunuyodum, bi arkadastan 3 bilezik aldim 100 milyona, bilezikleri almaya gittigimde bi baktim adam pense getirmis, kolumuza takti sikti adam, sonra dediki sevgilisi kapida gorevliymis pantolono soyle onun kapisindan girin, girerkende ismimi soyleyin falan dedi, yolda otostop yapan 2 kizcagizida aldiktan sonra vardik, kapidaki kizi gorup ismi fisildadik, sonra kut diye caktirmadan aldi kiz bizi. ikinci gun sebnem ferah tan basliyim sebnem iyiydi, yanimda bi yabanci arkadas vardi, sebnemin kiyafetine hitaben, "is she supposed to be a turkish dominatrix or what" dedi, gulduk, cigligi bastiginda wow dediler. sebnemden sonra apocalyptica da one yarmaya basladik, gene kilciklar cikti, dedi arkadasim biz medeni insan gibi konser izliyemiyecekmiyiz, dedim siktir git geriye oyle konsermi izlenir. offspring konserinde azmayan adam cem yilmaza gidip gulmeyen adama benzer dedim. kil olduk bu adamlara gene biri laf atti, ustumuze yurumeler oldu, sonra apocalyptica cikinca biraz ittirdik, 10-11. siraya geldik sonra once master of puppets caldilar, sonra fight fire with fire in basi girdi bizim tuylerimiz urperdi, sonra bi sarkilarini girdiler kendi, seek and destroy da bir izdiham oldu,once kendimizi geri ittik, sonra one yuklendik, 4-5. siraya geldik 10 saniye icinde. apocalyptica kesinlikle sahne performansi en iyi olan gruptu, vokal olsa kudurulabilirdi, ama o aletlerle biraz limitliydi. hele hele en soldaki kilcik herifi anlamadik, stockholm devlet senfoni orkestrasi mensubu gibiydi. ama heriflerin en son attigi solomsu lar epey heycan topladi. bu konser sonunda ayrica anlasildiki metallika konseri zamanida gelmis, abiler emekliye ayrilmadan. sonra adamlar bitti offspring cikmayi beklerken 1 sira daha once gectikki simdi bildigim butun kufurleri etmek istedigimm denyonun teki on 2 sirayi kizlarla doldurmus, arkadada "beyleeeer ittirmek yook beyler kizlar var kizlar var" diyo, arkalarina barikat yapip 3. sirayi dolduruyo, neyse offspring cikti zaten "man, you got a bad hebeeeee" dedigimiz ilk sarkida adami dirsekledik arkaya attik, 4. sarkiyada en one gectik. burda biz 4 kisilik gruptuk, 2 miz once gecti, 2 mizde kaburgalari ezilen kizlarin arkasindan onlarin bosalttigi yere gecti, kalanini ordan izledik. offspring sarkilari cok akilli secimdi, yeni albumden 2-3 sarki calip eskilerden caldilar, yani olaibleceginin en iyisiydi, yalniz eksikti, epey kisaydi. smash calmadilar anlamadik, sahne sovu dahilinde pay the man calarlar dedik onuda yapmadilar, ama come out and play, what happened to you, americana, have you ever, se
Sosyal ağlarda paylaş

annemi .çok özledim.. anasını sattiim eve geldim yok hatun mıncıracaktım yanaklarını.. dile kolay 3 haftadır yüzünü görmüyorum..

bu arda kendimce bir rekora imza atarak 3 günde 4 kere çadır değiştirdim.. ve değiştirme nedenim çadırda olan bir problem değil ehe :)

iyice seferi oldum[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Apocalyptica 2000den bu yana bayağı eleman deiştirdi. Eicca (sarı saçlı) ile perttu(uzun siyah saçlı) sabit kaldı. Infected o dediğin arkadaşta (antero) Son yılda katıldı. Davulcu yuda son albümlerde kattılar ve bence en iyi işi yaptılar. Solist olarak birçok kişiyle çalışıyorlar. Son yaptıkları albümde Lauri Ylönen (rasmus) ile çalışıyorlar. RocK n Coke a en çok onlar için gitmek istedim ama rahatsızlığım elvermedi=(

En çok dikkatimi çekende 3gün öncesine kadar pc mde apocaly nin resmini görüp bu ne diyenlerin dünden sonra "Abi ben 2yıldır dinliyorum albümlerinin hepsi var" demeleriydi=)[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet ladığüım soın duyumlarda kanal d de çadırların orada dolaşıp kameraya bakan adam olarak ve star da da kafa sallayan rocker olarak televizyonda görülmüşüm tanıdıklar coşmuş "bu herifin saçlara ne oldu?" soruları havada çift saltolar atmış[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Toledor, 05 Eylül 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
En çok dikkatimi çekende 3gün öncesine kadar pc mde apocaly nin resmini görüp bu ne diyenlerin dünden sonra "Abi ben 2yıldır dinliyorum albümlerinin hepsi var" demeleriydi=)

Beni çok gıcık ediyor abi bu konu. Herkes apocalypticacı oldu bir anda. Yani önyargılı konuşuyor olabilirim ama tanıdığım insanlar eskiden bu grubu dinliyorum diye dalga geçerlerken bir anda bir saygıdır, hoşgörüdür, beğenidir falan oluştu biraz sinirlendim. Ama sahne performansları mükemmeldi ya kendimden geçtim.

Benim bir de sorum var: Cure'un 3. son parçası neydi? Böyle 10dakkadan fazla süren bol sololu biraz böle karmaşık bir şarkıydı. 3. son parçası derken sahneye bir kez çıktılar uzun süre kaldılar ve bitti aslında konser. Bu 1. son çıkışı. Ondan sonra insanlar alkışladı sonra bi daa çıktılar ve 3 şarkı daa çaldılar. Bu 2. son çıkışıydı. Sonra bi daa çıktılar ve 3 şarkı daa çaldılar. Bu da 3. son çıkışıydı grubun. Benim sorum bu 3 şarkının sonuncusunun hangisi olduğu? Çok beğendim de indirmek istiyorum.

Bu arada daa 3 kez daa son şarkılarını çalacak grup da ben söylemedim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada avrupada yapilan festivallerde organizasyon olarak 10 uzerinden 9.5 alarak avrupanin Roskilde'den sonra en fazla puan alan festival oldu...
Gelecek sene 4 gun ve 4 kati grup olacak demek bu...:)
efsaneydi...
Cok zor ve yorucuydu.
1.5 hafta uyumadim, cok calistik, 2 hafta yagmur yagmazken festivalin ilk saatinde yagmur yagdi ama genede deydi herseye... Alkislar Pozitif e ve pozitif calisanlarina:P[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

çamura bir
yağmura iki
telefonun çekmemesini sağlayan artık her ne karın ağrısıysa üç
dönüş yolunda(TEM) asfaltı çaktırmadan tarayıp arabanın süspansiyonlarını ağlatan zihniyete dört
:hrr:[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

urza alkol sokamayacagımızı iddia eden sen miydin?

70lik votka soktuk ta, hatta üşenmesek cok daha fazlasını da sokardık[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

ya o deilde kornda yağmura küfredio herkes ama bence çok güzel oldu. zıplaya zıplaya kurudum abi inanamıorum hala ben. nası bi aksiyondu o öle. iidi hoştu da
1- servis muavinleri türkçe bilmeyen adama "höyt lan 10 kere dedim oturma oraya" gibi sesleniolardı. dayak istiolardı...
2- tuvaletler neydi öle!!!!!!![signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

ya tuvalet işini ben iyi yarladım.. baktım yakşlaşık hangi saatlerde yıkıyorlar o saatlerde tuvalet ihtiyacımı giderdim :)
hep tertemiz tuvaletleri kullandım ehak![signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı anda 5154165 tane başlıktan ayrı ayrı yazmayı nasıl başarıyoruz hala anlayabilmiş deiglim

cezaya hatırı sayılır derecede büyük bir grup orta parmaklarını gösterdi, rockncoke taki cıkış noktası budur olayın[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya, pek de üzülecek tarafı yok

burn sahnesiydi onun yeri[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star

Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...