Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest Güclümüdür?

lupin

Öne çıkan mesajlar

Priestin Hollysi 53 lvl güclümüdür ?? defansı 500 olan bi mageye en ii kac vurur ? ne gibi özellikleri vardır ? ayrıca 50-53 yani en son 53 lvl olan priest accı olanlar buraya yazsın lütfen[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

peki bişi dicem beni mesela 49 lvl bi priest 1vs1 de alıor ... ya ben char takas etmek istiom 53 lvl magemi 51+ priest ile :(([signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 05 Eylül 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
etme bence

Bence de magele kasmaya devam et.
Magele daha rahat lvl+para kasarsın...[signature][hline]Jr__/Beramus/hack yedi ...
TT__/Deimos/n00bz/51 oldu bıraktım :(
Yaklaşık 6 aydır lvl kastım.Şimdi geriye dogru Baktığımda hiç 60+ olmamanın ezikliğini yaşadım son kez 60+ olmak için kasacağım belki olurum...
Sosyal ağlarda paylaş

Bana sorulursa kendi classlarına göre eşit sayılabilecek eşyalara sahip bir mage ve duffer bp 1vs1 yaparsa kesinlikle bp alır derim.Ama gördüğüm kadarıyla sen direk bp ile takas yapmak istiyorsun,bunu önermem takas yapıcaksan buffer/healer ile yapki rahat lvl kasasın lvl 62 olup judgement açana kadar bp bp değildir :)

(Kontrolsüz güç güç değildir :P )[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş bak ben 60 lvl priestım ve atağım 1800'e yakın ama 53 lvl de bişi yapacanı sanmıoprum ben şuan hiç bişi yapamıorum mesela sadece lvl kas ve 62 olmaya bak tabi 60 olunca master olma problemin olucak ama62 olunca inan çok sağlam olursun şuanda sana diorumki buffer ol 62 e kadar..62 olunca holy olursun..o zmnda buff scrool derdin olur ama neyse :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sexy_, 05 Eylül 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
kardeş bak ben 60 lvl priestım ve atağım 1800'e yakın ama 53 lvl de bişi yapacanı sanmıoprum ben şuan hiç bişi yapamıorum mesela sadece lvl kas ve 62 olmaya bak tabi 60 olunca master olma problemin olucak ama62 olunca inan çok sağlam olursun şuanda sana diorumki buffer ol 62 e kadar..62 olunca holy olursun..o zmnda buff scrool derdin olur ama neyse :P

oha_?1800 yaw ben g..tümü çıkardım o kdr itemle 1200 oldu sende nasıl 1800 ap var _?[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 05 Eylül 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Priestin Hollysi 53 lvl güclümüdür ?? defansı 500 olan bi mageye en ii kac vurur ? ne gibi özellikleri vardır ? ayrıca 50-53 yani en son 53 lvl olan priest accı olanlar buraya yazsın lütfen

lvl kas 60 ol sabırla ve sonra debuufer olunca waririoru bile ağlatıyosun...önce lvl başka bişey düşünme lvl 60 olunca ztn clana girersin priest itemleri çok ucuz olduğu için admlar hayrına giydirir seni..istersen int bp ol ister str bp...int bp daha kolay np kasıyo bence ama o başka...[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir Bu priest sevdası. Sizi bu priest sevdasından kurtarayım. Oyundaki en pis en illet en nefret edici karakter PRİEST lerdir. Her yerde krallardır. Her partinin vazgeçilmez karakterleridir. Cz de kraldırlar boss keserken ihtiyaç vardır şöyle böyle.

İyi bir battle priest in attack power ı 2k dan fazladır. ( 63 level char icin konusuyorum )
62 olan judgemant acan priestler cz de kendi level ını aşmamış ve çok sağlam bir warior u kesebilecek durumdadır. Eğer 63 yapıp massive yide açarsa 65+ level lı rogue yi ve warior u rahat rahat kesebilir.

Şimdi size dezavantajları. Makrolarınıza (kısayollarınıza) iyi hükmede bilmeniz lazım. Mage geldiğinde -30 uzaktan mp düşürüp yanına yaklaşırken mallice yi koyup öldürebilmelisiniz. Yada sağlam mage lere bunu yaparsınız. Bunun dışındaki mage lere -30mp düşürme kullanmanıza gerek yok. Zaten parasite den sonra 2 kere vurursunuz.

Diğer bir dezavantaj, Archery lar ecelinizdir cz de. 600, 750 damage alacaksınız. Birde KE yide düşünmek lazım KE de archery ların çilesini bitirmişler ve afilli bowlar eklemişler. 1k damage alacaksınız KE de ve HP ye vermediğiniz için statları HP de bir değişiklik olmayacak 3 okda yatacaksınız.

Son ve en önemli dezavantajı yine KE de göreceksiniz. KE de inanılmayacak kadar Assasian lar ön plana çıkmış. 70 skill leri ile sizi kesip biçecekler. Neredeyse priest lere tek vuruyorlar.

Kısacası KE de bp yi biraz ezmişler. Kardeşim sen priest sin attack senin neyine dermişcesine olmuş.
Bununda anlamı Madem priestsin herşeyin kral gibi, bari attack olursanda zorluklarına katlan gibi bir şey olmuş.

Olay budur anlatırken biraz dağıttım sanırım. Neyse toparladım galiba :P[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 250YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

Milletimiz amma salak yaa kardeş ler battle priestın atağı hiç kimsede yoktur ve teke tek te warrioru bile yiyen tek kişi battle priest'ter tamam mı priestın attağı 2150 olan bile var o sadece iteme bakar mesela sana sadece kısaca söyleyeyim 2 tane diamond ring 2 tane cleric earring bir tane amulet of str bir tane belt of str bunlar olsun senin de atağın lvl 61 veya lvl 60 da 1800 . 1900 . 2000 olsuın eme kardeş bu da sana kapak olsun!!!![signature][hline]ANLA BENİ

Ahvalimi sen bilirsin sevdigim,
Anla beni, dinle beni, duy beni.
Hasretle yorgunum, vuslatla bitap,

Söz isteme benden, gözlerime bak,
O bakisla eri, yüregime ak,
Simsek gibi çakip, ruhuma birak,

Sorma neden, gülme sakin halime,
Tarifsiz duygular gelir dilime,
Yine anlatamam, seni gönlüme,

Kurdoglu bir acayip cisimdir,
Hafizada naksolacak isimdir,
Insan türlü türlü, kisim kisimdir,
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz senle aynı kafadayım en doğrusunu sen söylemişin..[signature][hline]ANLA BENİ

Ahvalimi sen bilirsin sevdigim,
Hasretle yorgunum, vuslatla bitap,

Söz isteme benden, gözlerime bak,
O bakisla eri, yüregime ak,
Simsek gibi çakip, ruhuma birak,

Sorma neden, gülme sakin halime,
Tarifsiz duygular gelir dilime,
Yine anlatamam, seni gönlüme,

Kurdoglu bir acayip cisimdir,
Hafizada naksolacak isimdir,
Insan türlü türlü, kisim kisimdir,
Sosyal ağlarda paylaş

Assasianlar kesebiliyor. :(

70 skılleri defansı hiçe sayıyor assasianların.
3 assasian warior lara ecel olursunuz :P

çok fazla cz şansım olmadı ama bıraktığı ilk izlenim gerçekten assasianların hakkettikleri değeri almış olmaları.

Yinede serverdan servera fark var.[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 250YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...