Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buffer statları nasıl olmalı

JustGiveMeUrNp

Öne çıkan mesajlar

beyler arama bölümünden arattım bişey bulamadım biraz basit bişey ama hayatımda hiç buffer açmadığım için bilmiyorum şimdi human buffer açtım female bunun statlarını nasıl daıtmam gerek lvl kaça kadar nereye vermem gerek ???[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten 62 ye kadar sağlam kasacaksan.

90 str verip gerisinde int e abanacaksın. 62 ye kadar hem kolay kolay ölmessin. Hemde lan bi cz ye gidem biraz np verirken eğlenmeye çalışırım gibi bi düşüncede aklına gelmez.

Judgemant i açtıkdan sonra full str oluyorsun yani inte vermiyorsun.

Priest ile oynamak çok kolay değildir. Ama oynaması zevkli bir chardır (62+ için söyledim ).[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 275YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

evet 90 str ve gerisi int canavar gibi mana point yapıyo :D
sakın 62 den önce BP yani STR priest olma benim gibi tırmalr durursun :D

yalnız STR ninde zevki bi başka daha cz de at koşturmaya pek başlamadım ama Abyss Dungeonda Shell Giymiş Wariorlarla giriş katta dans etmenin zevki çok :P bide elimdekinin dandik bir item olduğunu düşünürsen onları çizmiş olmak acaip zevk veriyor insana[signature][hline]Server : Ares
Nick : DionysoS
LVL : 6X
Np :5xxx
Nation : Elmorad
Clan : The Others
Job : Celeric :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben doğuştan priestim :)

stryi 114 yapıp, gerisini int e verdim. şu oyuna girip bakamıyorum ama "health bonus 9" magic item bir silah tutabiliyorum. böylece hpme de katkısı oluyor. ayrıca stryi 114 verince +6 reduceli bir kalkan ( ki sanırım bu kalkan plate shield oluyordu, defans 166 civarı) kullanabiliyorsun. aoe golem ve harpy partilerinde 200 ve ya 300 ac ile birlikte sağlam bir defans veriyor .

fakat paran varsa ve unique item ( silah ve kalkan, e.g smite hammer ve scorpion shield, chitin shield ) kullanmayı seviyorsan str'nin 90da durmasında bir sakınca yok ...
Sosyal ağlarda paylaş

peki takıları ne takayım chitinlere fln ne ekliyim sizce ?[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü smite hammer +6 ( temple item ) 150 hp, 150 mp ve 70 flame resistance veriyor . ayrıca 114 a.p var. solo lamia için uygun.zorlarsan burning skeleton bile indirebilirsin . ayrıca scorpion shield aşşa yukarı 250 hp falan ekliyor .

150+250 = 400 sadece silah ve kalkandan gelen hp. ayrıca chitin setinde full hp olduğunu düşünürsek hp konusunda baya bir sağlam olacaksın . int'i yüksek tuttuğun için mana pointte baya sağlam olacak demektir . seni yıkana aşkolsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler plz don't coşmak ne scorpion shieldi abi ben bunu cypher da açtım ve opal bulsam 50 takla atçam siz ne diyonuz alla allaa :D[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..
Sosyal ağlarda paylaş

+7/12 hp chitinler ideal. Ama bunu için cok yol var. ancak 50 den sonra chitin giymeye baslayabilirsin. Ayrıca plate shiel +6/10 hp 124 str istiyor. Bab sen en iyisi bu adamı biraz kas 40 tan sonra bu soruyu sor cünkü düşk lvl isen zaten bu söylediklerimiz giyemez ve kullanamassın. Cünkü sana söylenenler hep +50 playerlerin kullanabileceği itemler.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

yapabilirsen bütün chitin set hp bonuslu +6 olsun. +7 olursa daha da süper. takılar için defansa eklemeler yapan takıları seçmen daha iyi olur. mesela lobo pendant 50 hp 50 mp bonus veriyor ama defans ability = 20
aynı şekilde ring ve beltte defans veren şeyler olmalı . bronze belt kullanabilirsin. emvayi çeşit atağa karşı defans verdiği yetmiyormuş gibi 20 ekstra defans veriyor . o kadar param yok diyorsan +9 hp set çalış derim. ve ya +7 hp takılar da işini görür . priest için cz de resistance da önemli . bunun için de sadece 1 adet lycaon pendant yetiyor . lrye karşı stunu engeller ...

said:
JustGiveMeUrNp, 05 Eylül 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
peki takıları ne takayım chitinlere fln ne ekliyim sizce ?
Sosyal ağlarda paylaş

+6 plate shield (reduce) 114 str istiyor, bunu yazmıştım yukarda.
hp bonuslu kalkan kullanacaksa arkadaş octagon shield ve ya large kite shield kullanmalı tabi ki . ama defansa o kadar da etkisi yok saydığım kalkanların ...
said:
istemihan, 05 Eylül 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
Ayrıca plate shiel +6/10 hp 124 str istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tavsiyem int e abandığın kadan aban tabi str olarak giyebileceğin set ve tutabileceğin silahı seç gerisi int olsun setin hp bonus olsun çünkü str versende bi b.k a yaramaz çünkü sen int priest olucağın için str de versen fazla vurabileceğini sanmıyorum her zaman partyde kasacağın için int in olabildiğince yüksek olmasına dikkat et bu arada pot biriktirirsin 62 olduktan sonra bp olucaksın ve pot ihtiyacın çok fazla olucak :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kite shield buldum +4/32 dd 92 str istiyo sizce str 92 yapayımmı ??[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Wizard +8..

[Bu mesaj JustGiveMeUrNp tarafından 05 Eylül 2005 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dagger defans colony zone da sinlere karşı mücadele için biliyosun . +6/25 dd helmet ile birlikte sağlam defans sağlar. ama sen beni dinle stryi 114 yap bak faydasını göreceksin
said:
JustGiveMeUrNp, 05 Eylül 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
bi kite shield buldum +6/25 dd 92 str istiyo sizce str 92 yapayımmı ??
Sosyal ağlarda paylaş

bende açtım priest mage i bıraktım neyse bende 112 ye kadar str daha sonra chitin shell için ınt eye yukleneceğim
ve ayrıca bu karakter tam bı eğlence makinası lvl 42 olmama rağmen cz de sanırım lvl i 54-55 olan bir warrior kestim bende şaşırdım ama öldürdüm ve ilk 50 np sini kazandı çok zevkli bir karakter şimdi para kasıyorum death of sword alacağım[signature][hline] !!! BEN DAHA CİVCİVİM !!!
EST SOLARUS OTH MİTHAS

Sosyal ağlarda paylaş

Scorpion Shield çıkaramam diyorsan ya 100 e kadar verip 3. seviye ya da 114 e kadar str verip son seviye bir kalkan tutabilirsin.Karus isen hoplon sheld elmorad isen plate sheld.Böylelikle hp bonuslu bir large kite sheld de tutabilirsin.[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 05 Eylül 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
yapabilirsen bütün chitin set hp bonuslu +6 olsun. +7 olursa daha da süper. takılar için defansa eklemeler yapan takıları seçmen daha iyi olur. mesela lobo pendant 50 hp 50 mp bonus veriyor ama defans ability = 20
aynı şekilde ring ve beltte defans veren şeyler olmalı . bronze belt kullanabilirsin. emvayi çeşit atağa karşı defans verdiği yetmiyormuş gibi 20 ekstra defans veriyor . o kadar param yok diyorsan +9 hp set çalış derim. ve ya +7 hp takılar da işini görür . priest için cz de resistance da önemli . bunun için de sadece 1 adet lycaon pendant yetiyor . lrye karşı stunu engeller ...

said:
JustGiveMeUrNp, 05 Eylül 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
peki takıları ne takayım chitinlere fln ne ekliyim sizce ?

Cypher dedi duydunuz ya da gordunuz mu???[signature][hline]Nick:Treador
lvl: 5x :)
Clan: OSMANLI tm
Np: sorma bile :(
kukry+6/60 satılır beramusta detaylar için ÖZEL msj atın :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...