Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GM görevi ??

pisikopat_5

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım manyama tabiki oyuncular için bu görev sen bulcaksın da bunları toplamak baya bi para gerektirir ama var dersen senin bilceğin iş...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 04 Eylül 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
bu gorevı yapmak GM ıccın zorluk degıldırkı 1 gunde toplar
zaten nden gm lere boyle bir gorev yaptırıyorlar

ben ana safada bu yazıyı ılk gordugumde gorevı yapıp
100m exp ıle lwl atlıcam demıstım ama sora bu sadece gm ler ıcın demıslerdı :(

Serverrını kontrol et bazı serverlarda bitti bile.

[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx

[Bu mesaj BlackBox1 tarafından 04 Eylül 2005 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 05 Eylül 2005 12:08 tarihinde demiş ki:
kımse bılmıyormu gorevın kımden alınacagını ???
(orc ve ares )

Görevi kimseden almıyorsun. O listedeki her şeyi topla sonra, GM ile temasa geç.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

tmm bunları toplucam.sonra kasada bırakıcam degılmı
bu kdar esya ustume sıgıcanı sanmıyorum

--
birde bana +8 item verıcekler ya gorevı yapabılırsem
totemic +8 bow olark dusunuyorum ben :)
birde 100m exp i secıcem- ---

butun herseyı toplamak bana kac paraya mal olur
5gb ayırabılırm bunun ıcın
Sosyal ağlarda paylaş

bence sen git abyss kas biraz (bi 10 gb daha topla belkide daha fazla)
sadece bir seçenek seçebiliosun ya 100m exp (kaldıki sen bu lvl de 5 gb parayı nasıl topladın merak ediyorum)
yada +8 item (bu item sende olucak sende diceksinki bu itemimi +8 yapmak istiyorum. o yüzden +8 totemic bow u unut :D)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 05 Eylül 2005 12:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 05 Eylül 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
bence sen git abyss kas biraz (bi 10 gb daha topla belkide daha fazla)
sadece bir seçenek seçebiliosun ya 100m exp (kaldıki sen bu lvl de 5 gb parayı nasıl topladın merak ediyorum)
yada +8 item (bu item sende olucak sende diceksinki bu itemimi +8 yapmak istiyorum. o yüzden +8 totemic bow u unut :D)

lütfen bold yazan yeri tekrar oku[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler biraz yanlış bilgi vermişsiniz arkadaşa bu ödül seçenekleri 3 tane:

-100 m exp veya 1 tam lvl
-%100 +8 yapma kağıdı (Yani istediğin eşyayı +8 yapmalarıyla aynı şey,bunu bi kere herhangi bi istediğin eşyay basıyosun hop +8 oluyo :) )
-Blue treasure chest

Görevi 1. bitiren bu seçeneklerden istediği 2 sini seçiyo,
2. bitiren bu seçeneklerden istediği 1 tanesini seçiyo
3. bitirende 1. ve 2. hangisini seçtiyse o seçilenlern içinden istediğini seçiyo (örneğin 1. 100m exp ve +8 seçti,2.de saddece +8 seçti 3. blue chesti saçemiyo... gibi bi örnek verebiliriz)

Bu 1. lik 2.lik ve 3.lükde neye göre değişiyo? Tabiki kim önce getirirse 1. oluyo öle öle devam ediyo zamanında bu yarışmayı yapmışlardı ama bu 2. si ve ilki bundan çok daha kolaydı mesela lvl 62 scrolları yoktu istenenler arasında hatta bi ünlü bi priest şimdi ismini hatırlamıyorum yarışmayı 2 kere bitirmiş hem 1. hem de 3. olup 2 kere tam lvl alıp lvl 70 olmuştu :)

Bi de kimseye totamic hemde +8 vericeklerini sanmıyorum eğer öle bişey verilirse sen onu kullanabilceğin lvl a gel onu kullan 70 lik adamların azıana mıçarsın...Öle olması saçma olurdu o yüzden dediğim gibi %100 +8 scrollu veriyolar...

[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 05 Eylül 2005 13:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anki sıralama şöle(Yeni yarışmanın sıralaması) :

Ares : 1st-Futility, 2nd-JadedXavier
Diez : 1st-Taurus
Xigenon : 1st-DuWolf, 2nd-DuWolf
Beramus : 1st-Drac, 2nd-Siade, 3rd-Dyer_Maker

Görüldüğü gibi aresde 3.,diezde 2. ve 3.,xigde 3. eksik yani bunlarda yarışma bitmemiş sadece beramusda bitmiş...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...