Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nP

DoGA_Tr

Öne çıkan mesajlar

yA BEYLER AŞŞADA Bİ KONU VAR GERÇİ AMA BURDAN SORİM BEN CLANLA PARTY YAPIP CZ YE GİTMEDİM HİÇ GERÇİ PARTYLEDE GİTMEDİM EHEH EĞER CLANLA PARTY YAPIP GİRSEM YADA HERANGİ Bİ PARTY LE GİTSEM PARTİMDEKİ ADAM BİRİRNİ ÖLDÜRDÜNDE BANADA 50 NP GELİRMİ YADA BENİM ALDIĞIM ONA GİDERMİ BİLGİ VERİRMİSİNİZ ACEP SAOLUN ;)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

party deki adam sayısına 50 np yi bölüosun ama party de yüksek lvl arkadaşın varsa ona senden bir kaç fazla np gidebilir örneğin 8 kişilik partydeyken birine 8 sana 6 diğerlerine 7 gidebilir bu partydeki adam sayısı ve lvl le alakalı[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Czde 50 np ancak;
*Tek başına partysiz pk (player kill) yaparsan gelir.
*Ya da şu anda bug var.Party kuracaksınız.Sağlam bir adamınız ayakta kalacak.Diğerleri yattığı yerden kalkmayacak.Ozaman geliyor 50 np:D.Gerçi kimine 49/kimine 52 gidebiliyor.Sebebi level farkı imiş. Ama action diyorsan tabiki yatmayacaksın:)

Kolay gelsin[signature][hline]El-Morad
Server:Ares
Clan:Patriot
Level:6X/fire mage
NP:4XXX
Nick:Thalia_El_Fayed

[Bu mesaj gozupek tarafından 05 Eylül 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında öle party bulup yatsam ii olur ama ben paper mage ile kendimi warrior sanıyorum:D Dalıyorum Allah Allah nidaları ile orcların içine... Yatıyorum yuvarlanıyom.Yeri geliyor günde 1500 np ye np demiyom(Kaybedilen tabe):D:D:D Olsun ben np kasıcam derdinde dilim.Kasmaktan bay geldi.Eğleniyom kendi çapımda.Sıkılanlara duyurulur.Np transferi yapmaya bunu tercih ederim.

Saygılar:D[signature][hline]El-Morad
Server:Ares
Clan:Patriot
Level:6X/fire mage
NP:4XXX
Nick:Thalia_El_Fayed
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...