Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bp nasıl savaşmalı

uruklurtz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben bp olucam ama defansı cok az oluyo asasianlar beni tek vurusta indirmezmi???. Birde tek vurusta olmedim diyelim ben savasırken cok hp gidicek sürekli heal basarken nasıl savaşıcam.Bi sorumda şu, bilen varsa tabii priest talia kaç int istiyor, cevaplarınız için şimdiden cok sagolun.
Sosyal ağlarda paylaş

assasianlar için dagger defans takıcaksın
sarı dagger lar var defans yane onlar çok pahalı ama iyidir .
sora dagger defans taila :)
bide +6 mirage sword iyi olur senin için.
çok seri kullanman gerek skillleri
millet gördümü kaçmalı senden :9[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uruklurtz, 02 Eylül 2005 12:22 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ben bp olucam ama defansı cok az oluyo asasianlar beni tek vurusta indirmezmi???. Birde tek vurusta olmedim diyelim ben savasırken cok hp gidicek sürekli heal basarken nasıl savaşıcam.Bi sorumda şu, bilen varsa tabii priest talia kaç int istiyor, cevaplarınız için şimdiden cok sagolun.

Sağlam uniq lazım (ROC,iron belt,skelton belt, iron nackle vs. vs.). Bunları tamalarsan elinede mirage+7 falan alırsan, seni görünce tabanları yağlarım :)

Yok param yok kasamam okadar item diyorsan. Paper yerine 7/12 str full shell yada chitin takıl elinede al Drogon T., en az Paper BP kadar tehlikeli olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

umm, BP için lazım olanlar...

iron belt
iron nex
2 x roc
2 x we
en az +7 hp set... Pauldron u goblin fabric olarak kullanırsan daa iyi olur.
level 65

Ha bunlar olsa bile kolay değil, çok sayıda talia giyiyor olman lazım ve combat esnasında bunları hızlı şekilde değiştiriyor olman lazım.

Anlicağın kolay bi iş değil.[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

hp set mi str set mi ???[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Karus...............................Karus
Ares................................Ares
6x...................................4x :D
Hala Sorcerer:D.................Rogue - Assasin
Dead...............................Alive :D
Sosyal ağlarda paylaş

@murtaza:onlar ulasbılecek son noktalar ondan oncesıde var tabı 61 deykende cok ıı ısler yapabılırsın.
lvldan once item şart bunu unutma.öbur turlu ya ks ıle yada ezıkleı keserk np alırsın.
saglam bı belt en kotu skeleton gıbı.roc yada 2 dia 1 wp we de olursa ıı olur:D hee spear defenceların varsa 65 warrıor bıle kesersın. yeterkı zamanına hareket etmesını bıleceksın.Inv acıp hızlı bı skılde spearları gıydıkten sonra donup malıce atıp saydırmaya baslamak gıbı.kafaya 1 adet dagger defence gıydıgınde beltte dagger defence oldugunu dusunursekvede 600 e yakın bır defencela oyuun en ıı sınlerınden 800-900 arası spıke yersın hızlı pot cekıp malıcesı atınca lıgth feet ı atıp kacmalarını saglayacaktır. magelerın her turlusu zaten(joey ve merlın dısında) ort bı bp ıle bas edemez. tek rakıbın kendınden ııler olur yanı.oynamaya alısınca bp nın gucunu gorursun.takılarının duruma gore armorların hp yada str yap.2we 2 roc varken hp ye cok gerk yok zaten onlar hpnı 3000 yaparlar (60+isen) takıarın kotu ıse ozmn hp str karısık gıyın derım ben en ıısı gene sen deneyerek bulursun.uzun zamandır bp oynuyorum halada 1 v 1 de combatta yaptıgım yanlıslar oluyor kesınlıkle zor bı ıs yanlıs yaparsan yada gec kalırsan 50 np gıder...işin ozetı su: 60+ olup bır sekılde defence 550+ olacak ap en kotu 1700 talıa dıger defence veren armorlarla czye cıkabılırsın.(kafaya dagger şart)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence saxo çektirir...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Soruyu cvplıyorum BP olmayın kardeşim ya belamısınız nesiniz alla alaaaaa.....

İşimiz gucumuz yok BP lerlermi ugraşıcaz ya... Başlıcam malicesine, tornementine, debuff'ına milletten cure dilenmekten adımız cıkacak...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 02 Eylül 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
Soruyu cvplıyorum BP olmayın kardeşim ya belamısınız nesiniz alla alaaaaa.....

İşimiz gucumuz yok BP lerlermi ugraşıcaz ya... Başlıcam malicesine, tornementine, debuff'ına milletten cure dilenmekten adımız cıkacak...

%100 katılıyorum GM olsam hepsini banlarım valla. Solo yu haram ediyorlar adama town çekmekten yoruluyorum bazen.

Ps. Itemları sağlam bir paper BP'nin 2-3 60+ warrior u aldığını çok gördüm. Malice+parasite+massive den sonra tükürse ölüyorsun zaten. oyundaki en tehlikeli ve gıcık sınıf bence.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 02 Eylül 2005 16:35 tarihinde demiş ki:
ama sen bp olsan gıcık diil super olurdu dimi

Bana başkaları gıcık olurdu :)

Ayrıca Bp olmak kolay zanaat değil 60 kadar buffer takılıcan ki acaip pasif bir oyun şekli. Kendi başına lvl. kasması 60 a kadar imkansız olan bir karakter. Sonra sil baştan yeni itemlar, yeni skiller yani zor iş hakkıyla yapana helal olsun.

Sonuçta öyle yada böyle %90 KO oyuncusunu tilt ediyorlar. (Geri kalanlarda BP'ler zaten)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uruklurtz, 02 Eylül 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar hepinize cok teşşekür ediyorum artık nasıl bir char olcagımı daha iyi biliyorum gıcık bi char. :D

Arkadasım acıcaksan el morad olarak acma sıkıldım elimi sallasam BPye carpıyor.Malice le parasite ile ugrashmaktan bir agladım yani bir de cure pls ler cabası.Hele bir de assasin olmam we insanların cure istemesi daha da cabası.
Bu arada ekleyiweriim buraya FP priest dagger def+6/25 ne kadar eder? :)[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...