Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türklerde ne anne ne baba bırakmıslar

Normand

Öne çıkan mesajlar

http://forum2.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=63526
GAY IDIOT Game Master'S WHEN I SAY THE F WORD THEY SWICTH IT TO JIVE TURKEY IDIOT'S!!!!!!!!!!!!! U F-U-C-K-E-D UP Game Master'S EVERYTHING ON THE DEIZ SEVER'S ARE GAY LAGS AND HACKING AND FING KSER I DEMAND YOU FIX IT RIGHT NOW U I WILL F-U-C-K- YOU AND UR FAMILY SUCK MY (_ \\\\\\\D and lick my (_______________|______________) ( thats how big ur butt is)
ne yapıoz biz bu mallara anlamıom[signature][hline]70 milyonun bildigi sır degıldır.. hihi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya babacım öyle her yazılan Türk karşıtı yazıyı getirirseniz işimiz zor valla.O küfürleri edenlerde bizdeki çapulcu tipler gibi işte.Rahat olun biraz,bırakın,sallamayın.Öyle 2 küfürde Türk milletinin anası babası gitseydi bugünlere nasıl gelirdik.
Cevap yazmayınki kalsınlar öyle,cevap yazarsan ona cevap verme hakkı verirsin,senden iyi ingilizcesiylede seni rezil eder.Cevap vermiyceksiniz.Rahat olacaksınız,okumayacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 02 Eylül 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Ya babacım öyle her yazılan Türk karşıtı yazıyı getirirseniz işimiz zor valla.O küfürleri edenlerde bizdeki çapulcu tipler gibi işte.Rahat olun biraz,bırakın,sallamayın.Öyle 2 küfürde Türk milletinin anası babası gitseydi bugünlere nasıl gelirdik.
Cevap yazmayınki kalsınlar öyle,cevap yazarsan ona cevap verme hakkı verirsin,senden iyi ingilizcesiylede seni rezil eder.Cevap vermiyceksiniz.Rahat olacaksınız,okumayacaksınız.

Buzi sen bari söyleme böle. yani "Cevap yazmayınki kalsınlar öyle,cevap yazarsan ona cevap verme hakkı verirsin,senden iyi ingilizcesiylede seni rezil eder."
Bizim onlara diyeceğimiz tek kelime bis as da olsa yabancı dil biliyos, sen onu da yapamıyon.

Bizzat ben denedim 1-2 ıgh-mıgh dan sora ses kesildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Wrong ne yapıyorsun biliyon mu ks yapılıyo hile yapılıyo her p.k bizde söverler tabe[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

pesmerge haklısın kardeş çoluuk çocuk oyunun tadını kaçırdı[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Forumlar yeniden acılmadan onceki KO forumlarında en son onlara osmanlının avusturyaya kadar gelip de avrupa kısmında neler yaptıgını anlatan kısa bir bilgi vermishtim.Kendi aralarında catıshmaya dushtuler yok onlarbizi s..medi yok sizi s..ler bizi s..mediler diye ve sonrasında isin ucu FM lere de uzanınca konu kilitlenmishti.Cevaplarla daha dogrusu sozel sozel cewaplara bashwurmayıp tawrıyla herkes milletini yansıtmaya calıshsa kimin ne oldugunu herkes anlayacak,ama bu oyunun yash itibariyle 9 olarak soyleyebilecegim sınırdan baslayan bir turk oyuncu kitlesi oldugunu goz onune alırsak herkes boyle bir milletin yapılan dawranıshlar dolayısıyla karalanabilecegini dusunemiyor ve ne yazık ki guzelim pastanın uzerinde bir hamam bocegi dahi olsa goze carpar.Yapılabilecek tek sey aklı basında olanların aklı basında dawranmalarıdır,olmayanlar icin yapabilecegimiz bir acıklama yok maalesef...[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bu gevurlar icin sadece ;erkekseniz karsıma cıkında ole kufur edin aq diorum sadece,baska bişey demiyorum.gelsin paşa paşa kufur etsin karşimda(en cok bi 2 metre fark olsun) sora bakalım nooluyo.[signature][hline]areste 60+ cahar araniyor buff assasinlere daha sıcak bakılır sora mage oburkilere dusunmem lazım.haa bide elmorad olması lazım ve ytl ile anlaşırsak bnm icin cok ii olur(__WoLQaN__)
Sosyal ağlarda paylaş

kim daha uzağa işer hadi

onlar küfreder siz küferderseniz sonuç?
sadece ego tatmini
"agaaa ben milletime laf söyletmem" diyeceğinize
milletini bu kadar seviyorsan, laf gelsin istemiyorsan milletine çeki düzen vermeye çalışmakla başla önce.[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Hell of a Misanthrope
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın türklerden adam olmaz bizim kafenin sahibi adam 40 yaşında areneye gitti orada digi_güven diye biri vardi adam daldi bizim kafe sahibine canı azdı kesti sonra adamda hırs yaptı tabe gitti kesiti sonra adamın anasına avradına küfür ediyo tahminimce 15 16 yaşında çocuk dah a ama ne yazdığını ve kime yazdığının farkında aile eğitiminin baya bir gelişmesi lazım yoksa bizden hiç bir şey olmaz bi oyun için bu kadar küfür niye ? madem dalıyon öldürüyon sende ölücen tabe madem areneya giriyon nasil kesmekten keyif aliyosan ölmektende bi keyif alicaksın sonuçta orada kaybettiğin en ufak bişi yok ha olur exp yada np kaybersin bunları kaybetsen bile bu küfürler bence çok mantıksız. benimde başıma geldi adamın biri geldi chitin satam dedi sana bende para olsa zati alirdim dedi adamın bana dediği direk ananı s. gülmekten öldüm ben bu tür insanlara hayatta kızmam kesinlikle zihinsel sorunu vardır o adamın napalım bu oyunu oynuysak katlanıcaz.Gülü seven dikenine katlanır.[signature][hline]Aşık Olmaz Güzel Şey Ama Her Aşkın Sonunda Kalbim Ağrıyo!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
misanthrope, 03 Eylül 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
kim daha uzağa işer hadi

onlar küfreder siz küferderseniz sonuç?
sadece ego tatmini
"agaaa ben milletime laf söyletmem" diyeceğinize
milletini bu kadar seviyorsan, laf gelsin istemiyorsan milletine çeki düzen vermeye çalışmakla başla önce.

+1
en doğru söz sende burda herkez küfüre küfür[signature][hline]Aşık Olmaz Güzel Şey Ama Her Aşkın Sonunda Kalbim Ağrıyo!
Sosyal ağlarda paylaş

Bakin oyun iyice baydı cafeden oradan buradan saygısız kültürsüz kişiler oynuyor.

CZ town da oturur halde bıraktım mail lerime bakıyorum oyunda afk mode mail lere baktıktan sonra karsımda ki pm e diyecek laf bulamadım şahsen..

swıt
swıt plıs
ananı ***eyim
o swıt ***une gırsın

ya nedir bu bu bir tane degil ki istisna diyeyim tamam bende mükemmelim demiyorum ben küfür etmiyorumda demiyorum ama bu nedir ?

Biri türklere laf ettiği zaman adam seni ve senin gibileri kastetmiyorum diyince o türklere laf ettikce bunun gibi insanları kastedince genede türklere laf ediyor ama savunacak en ufak bir nokta bulamıyorum lafı soyleyen soyluyor.Türklerden nefret edenler var ama bir o kadar da bu insanların Türk arkadaşları var ama neredeyse elle sayılıyor bu oyundaki şahıslar.[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...