Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya bu helmet le pauldron un yanında bi şey var oraya ne konuyo??

BloodyFingers

Öne çıkan mesajlar

said:
BloodyFingers, 02 Eylül 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
pelerinle alakası yok 90 kere pelerin taktım daha önce yok öle bişi löl
tamam baba anladım kızma sen büyüksün... yaw ne sinirlenion tahmin yürüttüm ve bunu da belirttim ...
said:
Buzi, 02 Eylül 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
Çanta takıyosun oraya,lvl67 deki masssive inventory skilliyle oraya 2.bi sırt çantası takıp(abyss 23.kat uruk-admin kesip çıkarman lazım) içine daha fazla eşya koyma şansın var.Ama çok kullanışlı değil.Ben boş bırakıyorum genelde :D
bilgilendirmen için saol ben de aydınlanmış oldum...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 02 Eylül 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
Çanta takıyosun oraya,lvl67 deki masssive inventory skilliyle oraya 2.bi sırt çantası takıp(abyss 23.kat uruk-admin kesip çıkarman lazım) içine daha fazla eşya koyma şansın var.Ama çok kullanışlı değil.Ben boş bırakıyorum genelde :D

Abyss ztn 20 katlı lol ne 23 ... gerçi ztn ciddi msj diil ama olsun :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 02 Eylül 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
Kırk yılda bi geyik yapayım dedim,onuda mahvettiniz :-)

Ben 23. görüm bitti zaten :P iyi koparmışsın :D Hakkaten bunu yayalım bakalım öbür forumlara. Belki millet yer :P[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım omuzluk o ya takınca Dragon Fire die bi özellik verio olması lazım bööle adam yanıo sonra bööle bööle alevler çıkıyo sonra adam bööle ölüo (yüzük ne iş) var mı evlenecek mage benle diezde löl[signature][hline]Serwer:Diez
Nick: HEALER_OZY (n00bken açmıştım char ı)
Clan:.........
Claeric lvl 5X
Np:4x :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 04 Eylül 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
abi birazda sutyene benziyo o ya omuzluktan daha cok ben ilk ko yu gordugumde ole zanetmistim :D

allahım ya priestlar sutyen takarde neysede kocaman dev gibi waririrorun takamsı biraz abes deilmi_?:)

oraya evlilik yüzüğü takılıyor japkoda evlenme var ve fotoları vardı sphere gel de bi foto koy evlenme töreni ssi koyarmısın sölüyodun sen çok komikti...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

lem madem bi yüzük verio oraya da bi tane özellik koyması lazım evli priestler mesir macunu yapabilmeli (heal pot gibi) :D bu yüzük özelliksiz se benim ne işime yarar boşarım karıyı olur biter BOŞOL BOŞOL BOŞOL!!! zuzuzuzuu[signature][hline]Serwer: Diez
Nick: HEALER_OZY (n00bken açmıştım char ı)
Clan:.........
Claeric lvl 5X
Np:4x :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...