Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JOHN MYUNG HERYERDE!!!

Hakiki_Portnoy

Öne çıkan mesajlar

said:
-tnG-Portnoy, 02 Eylül 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Seni ayıplıyorum :)

John Ro Myung,Japonya kökenlidir ama Amerikada doğmuştur.Müzik hayatına önce kemanla başlamış,daha sonra ondaki yeteneği keşfeden komşusunun yönlendirmesi sayesinde Bas Gitara geçmiştir.
Berklee Music College'a giderken teori dersleri esnasında Mike Portnoy ve John Petrucci ile tanışmıştır.İşte o gün,geleceğin dev Progressive Metal grubunun temelleri atılmıştır.Aralarına Kevin Moore'u da alarak ilk grupları "Majesty" yi kurarlar.O sıralar John Myung ("mıyang" diye okuyanları fena şekilde dövüyorum ben,kendisinin de dediği gibi "mayıng") 4 telli bas gitar kullanıyordu.Daha sonra profesyonelleştikçe 6 telliye geçti.Dream Theater ismine geçiş yapmalarının nedeni amerikada faaliyet gösteren başka bir Majesty olduğunu öğrenmeleriydi.Demoları ve ilk albümleri "When Dream and Day Unite büyük ilgi görmüştü.Daha sonra Dream Theater adı altında çıakrdıkları ilk albüm:Images & Words geldi.Derken John Myung coştu.Adam bi şarkılar yazıyor,bi çalıyordu aklınız durur.Ama buna rağmen sessiz sakin ve kendi halinde kişiliğinden dolayı ona "Quiet Thunder" lakabı verildi.Ama fanları yıllardır onun bu çekingenlik perdesini yırtmaya çalışıyor.İşte bu Photoshop kampanyası da bunlardan birisi.Adam bunları görünce kalp krizi geçirecek muhtemelen :-)

Bu arada o yerde domalık duran John Myung resmi,JM nin hayatında ilk ve tek dağıtma anına aittir.

Detaylar:http://www.dtfaq.com/question/1033

saol kardeş söyledigin icin.bende dream theater dinliyorum ama öyle grup hakkında bilgi araştırmamıştım :)[signature][hline]And in my last hour,
I'm a Slave to the Power of Death.
Sosyal ağlarda paylaş

Jordan rudess demiş ki:
"Bu grup tamamen öngörülemez üyelerden oluşan ÇILGIN bi grup.az sonra ne olacağını kimse bilemez.
Bi gece Fuerth Germany de çalıyoruz,ve beklenmeyen gerçekleşti.Son şarkının bitiminde John Myung,süper ve sıradışı basist,tuttu Vokalist James labrie'ye futbol stili bi çalım atmaya karar verdi.Ve gitarı omzundaydı.İkisi bodozlama yere düştü ve bi süre toparlanamadılar,o sırada diğer grup elemanları (ben dahil) onları tamamen dumur olmuş şekilde izliyorduk."

Ayrıca dediğine göre bunu yapmasına neden olan şey birinin onu ciddi biçimde gaza getirmesiymiş.Sonra da Myung,"Gecenin en karakter dışı davrananı" ödülünü almış.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...