Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2004 fiyaskosu

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

yahu su muhabbetı ozelden yapsanıza.ıcıne ettınız konunun.Bu arada dogru dıyorsun mumu tartısmaya degmeyecek bır konu bu.Hatta fecı gereksız.Hangı oyunun ıyı oldugu cok acık ortada.Senın ıcın kalecının yarı sahadan degas kullandı oyun daha guzel :)[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw şu anda Fifa yönetir niye??(şu an için yoksa sensible basar)
Şu anda yazdığın bolum bilgisayar oyunları [pc] bolumu eğer daha iyisini biliyorsan yaz.Yok ben konsol oyunları zırvalıycam dersen git konsol bölümü açıldı orda istediğin kadar we yi destekle.
Bu arda gelmiş geçmiş en iyi futboll oyunu sensible dir (kick of diyenler var ona da saygı duyarım). Tabi bu dediğimi 90'ların başından dan beri bilgisayarla iç içe olanlar destekler. Zamane gençliğinde pek iş yok be!! Gene sölicekler we,fifa yok başka bir halt. bende diyecem onlara sen WE 1 i şu an oynayabiliyormusun zevk alıyormusun, Ama ben hala 1993 sensible yi oynarım zevk alırım, coşarım!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere bir forumda birileriyle münakaşaya girmesen rahatlık batıyor galiba!!Tartışma devamlı birileriyle rahat dur ya!! spor,konu dışında patinajda her yerde tartışıyorsun milletle be!!Bu arada adamlar uğraşmış, güzelcene bölmüşler forumları değil mi; konsol, bilgisayar younları vs. diye. O zaman sen daha niye PC de olmayan oyunları bu bölümde tartışıyorsun bu mantığı anlamıyorum?? Konsolda açsan bu başlığı karışmam sana yada millete nie karışıyım we de pes de fifa da mevcut. Sonra buranın yetrkilileri mal değil herhalde, boşu boşuna koymazlar konsol diye bölümü. Sırf bu karışılığı ve karmaşayı önlemek için. EE diyorsan anket yaptım paticik forumlarına gelen kişilerin
%99'unun ps2 leri hem pc leri var diye o zaman susarım ben. Birde, şimdi ben gitsem konsol bölümünde final fantazy tartışılırken atlasam buldersgate ona basar diye sence güzel bir şey olur mu demesmisin bana git pc köşesine diye??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rhoube, 15 July 2003 19:18 tarihinde demiş ki:
Bir kere bir forumda birileriyle münakaşaya girmesen rahatlık batıyor galiba!!Tartışma devamlı birileriyle rahat dur ya!! spor,konu dışında patinajda her yerde tartışıyorsun milletle be!!Bu arada adamlar uğraşmış, güzelcene bölmüşler forumları değil mi; konsol, bilgisayar younları vs. diye. O zaman sen daha niye PC de olmayan oyunları bu bölümde tartışıyorsun bu mantığı anlamıyorum?? Konsolda açsan bu başlığı karışmam sana yada millete nie karışıyım we de pes de fifa da mevcut. Sonra buranın yetrkilileri mal değil herhalde, boşu boşuna koymazlar konsol diye bölümü. Sırf bu karışılığı ve karmaşayı önlemek için. EE diyorsan anket yaptım paticik forumlarına gelen kişilerin
%99'unun ps2 leri hem pc leri var diye o zaman susarım ben. Birde, şimdi ben gitsem konsol bölümünde final fantazy tartışılırken atlasam buldersgate ona basar diye sence güzel bir şey olur mu demesmisin bana git pc köşesine diye??

konsol bolumune acabılırsın tabı oyle bır konu, nasıl olsa ps2 de de var baldursgate.Bu arada fınal fantaZy degıl, fantaSy. Bu arada halamı basmadı kafan? Olay konsol oyunu olması ya da olmaması degıl. we pc de oynabılecegın surumlerıde var ayrıca. Ben ıyı bır futbol oyunundan bahsedıyorum.olayı konsol ya da pc tarafına cekme.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Millet ne acaip insanlarsınız siz ya..gören de sizi fifa nın ya da we nin yapımcıları fln sanacak...
herşeyi bizim için yapıolar beyler biz niye kavga edelim ki....
fifa seven fifa oynar we seven we oynar bu kadar basit ....
bunun için kavga edip birbirinize hakaret etmeye ne gerek var ya...komiksiniz yani....lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...