Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna giremiyorum

Jabba

Öne çıkan mesajlar

login falied geçti şimdi hala dc verio pfffffff[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bu oyun gercekten bagımlılık uyuşturucu gibi sarıyorr insanıı şimdi esrarkeşleri daha iyi anlıyorm

Ben bu sene öss ye girecemm 8 ay sonra yanii etrafta bir sürü baskı war dogalıyla...
Benim dusundugum şeye baqın siz :))
Su öss den cıksamda rahat rahat ko felan oynasam :( gelecegimin derdinde deilim yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDBaRoNN, 04 Eylül 2005 03:01 tarihinde demiş ki:
ciddi diyorum warmı benim gibi boyle başka diibine vurmuş ko?

ko yüzünden tam 9 aydır ciddi bir şekilde evden çıktıgım yok hep bilgisayar başındayım hemen hemen her gün sabahlıyorum artık sabahları yatıp akşamları ko oynuyorum bu oyun yüzünden 15 kilo falan almışımdır :D daha ne diim insanın hayatını çok etkiliyo[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:6xxx
Clan:InTouChaBl3
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır evden sadece bakkal için çıkıyorum balkona bile çıkmıyorum yakında havasızlıktan ölcem annemler fln da korkuyolar artık benden evde ölü gibi bilgisayar başında saatlerce :D[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 30***
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +8..
Class : Arch Mage
-----------------------------------
Name : TrueBanana
Server : Diez
Np : 0 :D
Level : 60
Açıklama : set +6 chitin :(
Class : Berserker hero
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girebildinizmi??

ya ben 8 ay ara werecem su öss den sonra ne planlarım war gece abyss kasacam pazar kurup yatacamm uyandıgımda abyssler satıLmış olacak ohh 20 milyon bir gecede sonra chitin işine girerizz:P
cok hayallerim war:P bu arada 2 haftadır kız arkadaşımıda aramıyorum unutmuşum kendimden gecmişimm ayrıldık ondanda ama umrumda deil benim ko'm war
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...