Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avant Browser

vimpir

Öne çıkan mesajlar

uzun süre kullandım bunu.. bazı sitelerde donukluk yapabiliyor.. tk tuşla java flash resim popup ları kapayım açabiliyoruz .. tabi istediklerimizi.. illede ie diyor 40-50 ram fazlam var diyorsanız kesin kullanın..[signature][hline]http://www.turktekno.net
http://forum.turktekno.net
İnternet ve teknolojiye farklı bir yaklaşım için...
Sosyal ağlarda paylaş

ie tabanlı oldugu için pek guvenilir gelmiyo bana uzun sure kullandım firefox rule.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bari "marjinalim/anti-Microsoft'cuyum, ben Netspace tabanli kullanirim anca" deyin, peki diyelim gecelim biz de. "IE tabanli, guvenilir gelmiyor" demeyin ama, komik oluyor :) Bir acigi bulundugu an gerekli guvenlik yamalari cikan IE yerine gidip opensource kullaniyorsunuz, sonra guvenli degil diye gidip yine IE'ye diyorsunuz, olmuyor haliyle.

Avant da kullandim Firefox da, Firefox bariz yavas, bazi javascriptlerle ve yazi tipleriyle sorun cikariyor, Netscape kadar degilse bile yine de hantal. Avant + eDexter kullanarak elde edebileceginiz activex, popup, reklam, virus vs. korumasi da Firefox'dan cok daha saglam.

Denemeden kafadan "ie sux ff rulz" dememek lazim yani :)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

@baggio: ben aynen onu dedim ie sux ff rulez ama hem ie hemde ab kullandım baya uzun sure.Avantın hızlı oldugu açık ama ie aracılıgıyla baglandıgı için rahat deil içim onla.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...