Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boss'a KS

Undertaker_

Öne çıkan mesajlar

Ya gecen Deruvish Founder Cıktı Kesmeye Gittik Daldık KS yaptılar Bişiy düşmedi Dragoon tooth cıktı Ben tek kesmeye gittim Brethedik n00blar ks yaptı Yine bişiy Düşmedi Bizim clandan Harpy quuen Cıktı Kestik ks yaptılar Yine bişiy cıkmadı Ya arkadaslar emeklere yazık Günah Cok meraklıysanız gelin kesin :) Nolur su bossdan ne düşcek heyacanımızı kırmayın Hep Coin cıka cıka boss kesmez olduk[signature][hline]Nick:Undertaker
lvl:6x
Server=Xigenon
Nation=Karus
np:2***
Clan:Number1

My love ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 04 Eylül 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
bossa ks hikaye gençler. ksnin dropla alakası yok. en az 3 4 tane boss var ks olduğu halde item düşürdüüm. her bosstan item düşmez. bişi düşmüo diye millete suç atmayın. tabi ks olmasa rahat rahat kessek daha güsel olur ama olmuo işte...

mesela hyde den bi şe düşüyor mu? Kaç kere kestiysem boş çıktı.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

ilk atak olayı cok mantıklı bencede boylece ksciler birsey alamayacak. Ama bu seferde ilk ice ı atmaya calısır onlar( o zamnda geberiyolar )

seyı anlarım spota gelıp ilk partiyi kuran spot u alır
boss u nasıl ayırcam :). ben tam boss u goruyorum
clan a haber verıcem bir bakıom oneknightstand hop gelıp kesıo :)

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 04 Eylül 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...